2015 2016 Sonbahar Gelinlik Modelleri

2015 2016 Sonbahar Gelinlik Modelleri Romantizm ve Aşk Temalarını Temsil Eden Birbirinden Asil Koleksiyonları ile Gelin Adaylarını Bekliyor !

2015 2016 sonbahar gelinlik modelleri sonbahar ayında düğünü olan gelinlerimizin son kararlarını vermelerini sağlayacak tasarımlardan oluşuyor. Sonbahar ayında evlenmek sonbahar gelini olmak ve bunu istediğin hayalini kurduğun bir gelinlik modeli ile bütünleştirmek gibisi yoktur gelin adaylarımız için.2015 sonbahar gelinlik modelleri en çok dantel işlemelerden ve balık etek kesimlerinden oluştuğunu görmekteyiz.

2015 – 2016 Sonbahar Gelinlik Renkleri

Sonbahar gelinlik modellerinde gelin adaylarımız renk tercihlerini krem kırık beyaz ve ekru tonlarından yana kullanıyorlar.2016 gelinlik modelleri arasında öne çıkan somon, cappuchino renkleri de sonbahar mevsimine uygun renklerdir.Bu yumuşak renk tonları ile sizde düğününüzde son derece şık ve romantik görünebilirsiniz.

2015-2016 sonbahar gelinlik modelleri

2015-2016 sonbahar gelinlik modelleri

Sonbahar Aylarında Hangi Tip Gelinlik Giymeliyim ?

Gelinlik sektörünün önde gelen firmaları sonbahar gelinlik modellerinde dantel ve güpür karışımı değişik kendine özgü bir tarz tasarlayıp bunu uçuşan tüller ve saten ipeklerle bütünleştirip değişik bir doku model tasarlıyorlar.Bunun yanı sıra v yakalı gelinlik modelleri, dantelli uzun kollu gelinlik modelleri ve sırt dekolteli gelinlik modelleri de 2015 2016 sonbahar gelinlik modelleri içinde ön plana çıktığını görmekteyiz.

2016 sonbahar kabarık gelinlik modelleri

2016 sonbahar kabarık gelinlik modelleri

Gelinlik Kumaşını Seçerken Dikkat Edin !

Sonbahar aylarında havaların nispeten soğuduğunu düşünecek olursak çok ince kumaşlardan kaçınmanızı ve bunların yerine drapeli gelinlik modelleri yada kabarık olan prenses gelinlik modelleri sonbahar ayları için daha doğru bir tercih olacağını söylememizde fayda var.

2016 sonbahar sırt dekolteli gelinlik modelleri

2016 sonbahar sırt dekolteli gelinlik modelleri

Rahat etmeniz için saten, tafta, ipek veya dantel gibi kumaşlardan yapılmış gelinlik modellerini terci etmenizde fayda var.

2015 2016 sonbahar gelinlik modelleri arasında gelin adaylarımız kendi iç ruhlarını yansıtacak gelinlik modellerini bir arada bulacaklar. Sizlerde sonbahar aylarında gelinlik giyecekseniz ve bir türlü karar veremiyorsanız sizlere kararınızı vermede yardımcı olacak 2015 sonbahar gelinlik modelleri galerimize bakmayı unutmayınız herkesin kendi içine sinen modeller bulacağına eminiz.

Ayrıca 2016 gelinlik modelleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için www.2016gelinlikmodelleri.net sayfasından 2016 yılına ait yeni gelinlik modellerini takip edebilirsiniz !

 

2015 ve 2016 Sonbahar Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !