2015 Abiye Modelleri

2015 Abiye Modelleri,bu yıl moda olacak kumaşlar,renkler ve trend gece elbiseleri Gelinlik 2015‘de sizleri bekliyor !

2015 Abiye Modası Nelerdir ?

2015 abiye modelleri yeni2015 abiye modelleri arasında moda olacak elbiselerin başında kadife modeller olması bekleniyor.Özellikle kış aylarında tercih edilen kadife 2015 kış abiye modelleri içinde ön plana çıkıyor.

2015 abiye modelleri için kadife kumaşı,hem düz ipek kadife hem empirme ipek kadife olarak uygulanıyor.

Gece elbiselerine form olarakta mini ve tafta olarak uygulandığı modeller “2015 abiye modası” arasında yer alıyor.Yine ince danteller ile detaylandırılan ve üst kısımda korse kullanılan modeller hem 2015 kısa abiye modelleri arasında hemde 2015 uzun abiye modelleri arasında sıkça göreceğimiz detaylar arasında.

2015 abiye modelleri arasında en öne çıkan kumaş türlerinden bir tanesi de tül kumaşlardır.Dantel,güpür 2015 abiye modellerinde sıkça gözümüze çarpacak modeller arasında yer alıyor.

2015 Yazlık Abiye Modelleri Modası Nasıl Olacak ?

siyah abiye modeli 20152015 Yazlık abiye modellerine geçecek olursak,2015 yılında yine empirme desenler ipek kumaşlar ile bütünleştirilerek kullanılan modeller oldukça trend olacağa benziyor.Empirmeler tek başına kullanılabileceği gibi içindeki tonlar ile bütünleştirilerek de uygulanabilir.

2015 yaz abiye modelleri arasında empirmenin yanı sıra şifonlar tekrar satenler ile birlikte drape kemerler çok trend olduğu için hepsi birlikte kullanılabilir.2015 abiye modelleri için kuyruk detayıda ayrıca kullanılabilmektedir.

Ayrıca 2015 yaz abiye modellerinde oldukça canlı renkler ve desenler bir hayli trend olması bekleniyor.

2015 Tesettür Abiye Modeli Seçimi

Tesettür abiye modeli seçiminde kişinin fiziksel özellikleri,abiyeyi giyeceği mekan ve hangi sıfatla katıldığı önemlidir.Büyük bedenlerde tül,şifon gibi akıcı kumaşlar ile yapılmış salaş modeller 2015 tesettür abiye modelleri arasından tercih edilmelidir.Eğer desenli bir kumaş seçimi yapılmak isteniyorsa boydan çizgili tesettür abiye modeli kişiyi olduğundan daha ince gösterebilir.Büyük bedene sahip abiye modeli seçimi yapacak kişi fırfır gibi kabarık duracak detaylardan da kaçınmalıdır.Yine olabildiğince koyu renk abiye modelleri arasından seçim yapılmasında fayda olduğunu düşünmekteyim.

Kısa boylu hanımlar için ise bacak boyunu uzatmak için yüksek belli bir etek veya elbise tercih edebilir.Eğer abiye modelinin altına platform topuk ayakkabı tercih ediyorsa ayakkabının görülmeyecek şekilde etek boyunu uzun tutmaları gerekmektedir.

tesettür abiye modelleri 2015

tesettür abiye modelleri 2015

kapalı abiye modelleri 2015

kapalı abiye modelleri 2015

Tesettür abiye seçiminde renk seçimleri oldukça önemlidir.Açık tenli bayanlar pastel tonları tercih etmek yerine daha naturel canlı tonları tercih edebilirler.Eğer tesettür abiye modeli seçimi açık renkte ise şallarını daha koyu tutarak daha hoş durabilirler.Esmer bayanlar ise canlı renkler yerine pastel tonlarını tercih etmelidirler.Tesettürlü bir bayan baştan aşağı giyinmesi gerektiğinden riskli bir iştir bu yüzden tesettür abiye modellerinde çok fazla ayrıntıyı bulundurmamaya dikkat etmelidirler.Eğer kumaşı desenli payetli elbiseler seçiyorsak bunları basic modellerde kullanmalı ayrıca bir modelleme yapılmamasına dikkat edilmesi gerekir.

 

Abiye Kombinleri Nasıl Olmalı ?

Davetlere giderken her zaman daha abiye kombinler yapmamız gerektiğini hepimiz bilmekteyiz.Abiye denince hemen aklımıza çok abartılı,işlemeli frapan kıyafetler gelmesi gerekmiyor.Gideceğiniz davete göre giyeceğiniz abiye kıyafetide çeşitlilik gösterecektir.

Örneğin şık bir kokteyle giderken giyeceğiniz abiye model ile bir düğüne giderken giyeceğiniz abiye modeli arasında mutlaka bir fark olmalıdır.Bir kokteyle giderken biraz daha sade,klasik hatta kısa bir abiye modeli ile gidebileceğiniz gibi bir düğüne giderken uzun biraz daha frapan şık abiye modeli ile gidebilirsiniz.

Bu tarza şık davetlere çok sık giden biri değilseniz eğer farklı farklı abiye modelleri için bir servet harcamanıza hiç gerek yok.Onun yerine zamansız diye tabir edilen modası yıllarca geçmeyecek daha klasik ve sade abiye modelleri için harcama yapabilirsiniz.Küçük siyah elbise diye modada klasikleşmiş tabir vardır.Bu tarz gece elbiseleri daha klasik daha sade ve yıllarca modası geçmeyecek ve her kadının dolabında bulunması gereken joker parçalardır.Bu tarza abiye modelleri ile çeşitli aksesuarları kombin edip farklı farklı davetlerde çok amaçlı kullanabilirsiniz.

2015 Abiye Modelleri ve 2015 Tesettür Abiye Modelleri Resimli Galeri

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !