2015 Dantelli Gelinlik Modelleri

2015 dantelli gelinlik modelleri Gelinlerin vazgeçemediği gelinlik ile muhteşem bir bütün olan danteller,2015 yılının dantelli gelinlik modelleri karşınızda

“Dantelli gelinlik modelleri” gelinlerin bir çoğunun tercihidir.Diğer yılların gelinlik modasında olduğu gibi 2015 dantelli gelinlik modelleri iddaalı ve şık gelinlik modeller ile dolu. Gelinliklerinde danteli mutlaka kullanmak isteyen adaylar var bazı gelin adayları ise pek tercih etmeyip demode bulduklarını söylerler. 2015 gelinlik modasında Dantelli gelinlik modelleri tasarımcılarında tercihleri arasında yer alıyor. Koleksiyonlarında ufak bir detayda dahi olsa gelinliğin her hangi bir yerinde dantel işlemeyi muhakkak kullanıyorlar.Prenseslerinde bu gelinlik modelini kullandığını,dantelli gelinlik modelleri adeta asilliği simgelediğini de unutmamak gerekir.

pronovias 2015 dantelli gelinlik modelleri

pronovias 2015 dantelli gelinlik modelleri

 

2015 yılının gelinlik modasında diğer gelinlik moda sezonlarına göre  alışılmış dışında zarif ve sade dantelli gelinlik modelleri göze çarpmaktadır.Ayrıca 2015 dantelli gelinlik modelleri arasında trend olacak detaylarda  Fransız danteli ile hazırlanan modellerde straplez, ince ve kalın askılı veya tek omuz yakalar da 2015 gelinlik  trendleri arasında yer alması bekleniyor.Dantelin gelinliğe kattığı bu ağırlık ise bunun göstergesidir. Straplez bir gelinlik modelinde kollarini güzel bir fransız danteli ile kaplatmak ve ya yine fransız dantelinden cepkenler olmazsa olmazlardan.
Sizlerde bu sene içerisinde evlenmeyi düşünüyorsanız Gelinlik 2015 olarak hazırladığımız 2015 dantelli gelinlik modelleri  galerimize mutlaka bakınız.

2015 Dantelli Gelinlik Modelleri Fotoğraf Galerisi

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !