2015 Davetiye Modelleri

Düğünün habercisi 2015 davetiye modelleri arasından renkrenk desendesen  kendi zevkinize göre tasarlanan özel davetiye örnekleri !

Davetiyeler düğünlerimizin olmazsa olmazlarından düğününüzün haberini akrabalarınıza eşe  dostlarınıza ulaştırmanın en güzel ve en keyifli yolu.

Günümüzde davetiyeler arasında en çok tercih edilenler arasında klasiklerin dışında kişiye özel tasarım davetiyeler. Bunların başında gelenlerden biride evlenecek olan çiftlerin fotoğrafları, onlar için özel olan bir mekanın yada kendi istedikleri kişilerin kendilerine özel kıldığı objelerden olabiliyor. Davetiyeler de çeşit renk desen ve çok fazla seçenek olabiliyor.

Bu da çiftlerimizin ayırmış olduğu bütçeye bağlı elbette. Kimi evlenecek olan adaylarımız davetiyelerinin çok güzel ve çok gösterişli olmasını istiyor ve epey bir bütçe ayırıyorlar. Kimi gelin ve damat adayları ise herkesin çöpe atacağı bir kağıt parçası deyip sade ve uygun “ucuz davetiye modelleri” arasından tercih yapıyorlar.

2015 davetiye modelleri arasında seçebileceğiniz birçok seçenek mevcut.Sizlerde 2015 davetiye modelleri galerimizden bakıp fikir edinebilirsiniz. 

2015’in En Yeni ve En Güzel Davetiye Modelleri Resim Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !