2015 Duvak Modelleri,Duvak Seçerken Bunlara Dikkat Edin !

2015  Duvak Modelleri Arasından En Güzellerini Sizler İçin Seçtik! Gelin duvak seçerken nelere dikkat etmeli ?

Gelin duvak modelleri gelinliğin tamamlayıcısı olan detayların en önemlisidir.  Gerçekten söylenildigi gibi “duvaksız gelin olmaz.”  Duvaksız gelin boş kalmış gibi olur. Bazı gelin adaylarımız duvak kullanmayı pek tercih etmiyorlar ama düğününüzün başlangıcında yada çıkış gösterinizde ve en önemlesi fotoğraf çekimlerinde duvağınız başınızda olması size ayrıca bir duruluk sadelik katar ayrıca diğer insanlardan da farklılığınızı gösterir. Gelin Duvağı ufak bir detay değil aslında dediğimiz gibi gelinlikği tamamlayan en önemli unsurdur.İşte bu nedenle 2015 yılında hangi duvak modelleri moda olacak daha çok hangi duvak modeli ön planda  olacak ve duvak modeli seçerken nelere dikkat edeceğinize dair sizleri bilgilendirmek istedik.

 
2015 duvak modelleri  de tıpkı gelinlik modelleri gibi  kendi içinde çeşitleri vardır uzun duvak, kısa duvak, kabarık duvak, dirsek hizasında duvak ve kuyruklu duvak tabi seçim siz sevgili gelin adaylarının. Hangisi yüzünüze yakışırsa yüz ve saç şeklinize göre kendinize yakışan duvak modellerini seçmeniz gerekir.

2015 dantelli duvaklar

2015 dantelli duvaklar

2015 Duvak Modeli Seçimi Yaparken Bunlara Dikkat Edin

Yüzünüzun uzun olduğunu düşünyorsanız önden kafes tül detaylı duvak modellerinde tercih edebilirsiniz. Duvak deyip geçmemek lazım içinde bir çok detay saklı aslında. Tül, dantel, ipek nasıl isterseniz içinize sineni seçmeyi unutmayın. Bir de son olarak ilave edelim duvağınızı ne ile tutturacağınız da önemli detaylardan biri.Saç tokası, taç bunun içinde gelin saçı yaptırdığınız kuaförünüze mutlaka  danışmanızı tavsiye ederiz.2015 Duvak modelleri arasından seçtiğimiz ve Gelinlik 2015 olarak paylaştığımız galerimize mutlaka bakmayı unutmayınız.

2015 Duvak Modelleri Fotoğraf Galerisi