2015 Gelin Saç Modelleri ve Model Seçimindeki Püf Noktalar

“2015 Gelin Saç Modelleri” Sizleri Bekliyor! Model Seçmenizde Sizlere Yardımcı Olacak Bu Önerileri Okumadan Saç Modelinizi Seçmeyin!

Gelin saç modelleri için günümüzde sadece topuz ile sınırlı olmadığını artık hepimiz biliyoruz. Artık gelin adayları kalıp bir saç modeli alışılmış  bir topuz modelini pek tercih etmiyor. Daha çok gevşek bırakılmış yapıştırılmamış salaş saç modelleri tercih ediyor. 2015 gelin saç modelleri içinde aynı şeyleri söylesek yalan olmaz.


Şimdilerde salık, dalgalı ve maşalı uçuşan saçlar da gelinlik duvağının altında çok tercih ediliyor.2015 gelin saç modelleri arasında dalgalı salık saç modelleri gelin adayları tarafından ilgi göreceğe benziyor. Gelin adaylarımız artık sıradanlığı bir kenara bırakıp kalıplaşmış bazı şeylerin dışına çıkmak istiyor ve düğünlerinde kendi farklarını ortaya koymak istiyor. Sonuçta bu unutulmaz özel günleri bir kere oluyor ve gönüllerince geçirmekte en doğal hakları elbette.

2015 en güzel gelin saç modelleri

2015 en güzel gelin saç modelleri

 

2015 Gelin Saç Modelleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin !

Gelin saç modeliniz gelinlik modelinizden gelin ayakkabınıza kadar bir çok şeyi etkiliyor.Gelin saç modeli, gelinlik modeli yüz şekli makyaj tonları ve aksesuarlar ile  orantılı olmak zorunda. Misal vermek gerekirse straplez gelinlik modeli ise tercihinin ve kır düğünü yaptığınızı düşünelim saç modelinizi salık dalgalı yapabilir bunu minik bir taç aksesuar ve tül dümdüz upuzun inen bir duvak ve ince set ile tamamlayabilirsiniz. Gelinlik modelinin yakası kapalı ve dantel detayı var ise ozaman kesinlikle topuz öneriyoruz.  Yüz hatlarınız uzun ise lütfen topuzunuzu dağınık ve gevşek modellerden tercih ediniz. Bu sizin hayalinizi kurduğunuz en güzel günlerden biri ve çok güzel olmak ve en özel olmak sizin hakkınız.

Gelin Topuzu Hangi Aksesuarlar ile Süslenir ?

Gelin topuzu yaparken çeşitli aksesuarlardan faydalanılabilir.Gelin topuzunun belli noktalarına beyaz incili taşlı tokalardan uygulama yapılabilir.2015 gelin saç modelleri için kullanılacak aksesuarlardan bir taneside çiçektir.Çiçeği değişik versiyonlarda kullanabilirsiniz mesela üst yada alt bölgesine duvak modeliniz ile kombin yapılabilir.Tabiki bunların yanı sıra gelin topuzu yaparken en çok kullanılan aksesuarların başında gelen taç aksesuarını da kullanabilirsiniz.Gelin topuzunda kullanılacak aksesuarlarda kullanılacak kumaş gelinliğin rengine tamamen uyumlu olması çok önemlidir.Taçın da aynı şekilde uyumlu olması gerekir.2015 gelin başı modelleri arasında trend olan swarovski taşlı taçlardır.

2015 gelin saç modellerinde taç aksesuarını hemen hemen her modelde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Çünkü her gelin adayını prensese çeviren güzel bir aksesuar olmaktadır.Gelin saç modelinizin bozulmaması için tavsiyemiz belirlediğiniz saç modelinin en sağlam şekilde uygulattıktan sonra düşündükleri aksesuarları saçlarına taktırmalarıdır.

Sizlerde saç modelinize karar veremediyseniz 2015 gelin saçı modelleri resimlerine Gelinlik 2015 olarak hazırladığımız galerimizden mutlaka bakmayı unutmayınız.

 

2015  En Özel Trend Gelin Saç Modelleri Resimleri,Mükemmeli Arayan Gelin Adayları İçin

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !