2015 Gelinlik Modelleri Seçiminde Bunlara Dikkat Edin !

2015 Gelinlik Modelleri Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz ? Gelinlik seçimi kriterleri Nelerdir ? Gelinlik 2015 sizler için araştırdı!

2015 gelinlik modelleri birbirinden güzel ve farklı farklı kreasyonlardan oluşmaktadır.Gelinlik modelleri seçmek için öncelikle gelin adayının aklından neler geçtiğini hayalinde hangi tip gelinlik modelinin olduğunu belirlemesi gerekmektedir.2015 gelinlik modelleri seçimi yapmadan önce gelin adayı en az 4 ay önceden modeller hakkında araştırmaya başlaması gerekmektedir.

2015 gelinlik modelleri hakkında kataloglardan yada internet üzerinden fikir edinebilirsiniz.Tabiki 2015 gelinlik modelleri seçiminde Gelinlik 2015 sizlere bu konuda fikir amaçlı yeni modelleri tanıtmaya devam ediyor,fikir edinmek amaçlı yeni gelinlik modelleri takibini yapmak isterseniz bizleri takip edebilirsiniz.

2015 Gelinlik Modelleri Seçiminde Vücut Kriteri

2015 gelinlik modelleri moda

2015 gelinlik modelleri moda

2015 gelinlik modelleri seçimi yapmadan önce gelin adaylarına tavsiyemiz öncelikle kendi bedenlerini iyi tanımaları olacaktır.Göğüs yapısıyla baseniyle,beliyle ve omuz yapısıyla kendilerini iyi tanımalılar ve kendilerine yakışacak gelinlik modellerini seçmeliler.Gelin adaylarının en büyük yanılgısı bir gelinlik kataloğundaki beğendiği gelinlik modelinin kendisinin üzerinde de aynı duracağıdır.Halbuki böyle bir şey söz konusu değildir,bu yüzden gelin adayı kendi vücut yapısını iyi tanımalı ve yorumlamalıdır.

Üst bölgesi 36-38 olup alt basen kısmı 44 olan gelin adaylarına tabikide balık gelinlik modeli tavsiyesi etmiyoruz,bu vücuda uyacak en iyi model basen kısmını kısa gösterecek daha kabarık bir model olacaktır.

Unutmayın en iyi 2015 gelinlik modelleri arasından seçim yapmanız vücut tipinizi iyi tanımanız ve yorumlamanızdan geçecektir.

2015 Gelinlik Modelleri Seçiminde Düğünün Yapılacağı Yerin Önemi

Gelinlik seçiminde düğünün yapılacağı mekan önemli kriterler arasında yer almaktadır.Havuz başında yapılan bir düğün ile otantik bir mekanda yapılan düğünde giyilecek gelinliğin tabiki farklı olması lazım.Otantik bir düğün mekanında giyilecek gelinlik modeli osmanlı figürlerini taşımasını önermekteyiz.Özellikler 2015 gelinlik modelleri arasında öne çıkan bu otantik osmanlı motifleri oldukça moda ve ön plana çıkmış modellerdir.

kabarık gelinlikler 2015

kabarık gelinlikler 2015

Havuz başında bir düğün olacaksa daha modern gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz.Ama şunuda söylemek gerekir asla ve asla vazgeçilmez modellerden biri olan fransız dantel işlemeli gelinlikler 2015 gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.Fransız danteli 1800 yıllarını yansıttığı için her konsepte uyabilecek tarzdaki gelinlik modelleridir.

Gelinlik modeli seçiminde en çok sorulan sorulardan bir tanesi ise sade nikah töreninde hangi gelinlik modeli seçilmesi gerektiğidir.Sade bir nikah töreni yada gösterişli bir düğün arasında gelinlik modelini etkileyecek bir unsur yoktur.Bu sizin en özel ve en önemli gününüzdür.Nikah töreninde de istediğiniz tarz gelinlik modelini seçebilirsiniz.

Gelinliğin Etek Boyu Nasıl Olmalı ?

Gelinliğin etek boyuna öncelikle gelin hanımın rahat edebileceği şekilde karar verilmelidir.Mutlaka düğünde giyeceği gelin ayakkabısını giyip prova yapılması gerekir.Etek boyunun yere sıfır yada ayakkabı ucunu gösterecek şekilde bırakılması gerekir ki düğün boyunca gelin adayı eteğini çekmek zorunda kalmasın.Düğünün mekanına göre gelinlik eteğinin kuyruğuda değişebilir.Eğer bir kır düğünü yapılacaksa daha kısa kuyruklu gelinlik modeli tercih edilmesinde fayda vardır.

Hazır Gelinlik Mi ? Özel dikim Gelinlik Mi ?

Tabiki bu sorunun cevabı özel dikim gelinlik modelidir.Çünkü genç bir kız evlenene kadar ne tarz bir gelinlik giyeceğinin hayallerini kurar,gelinliğin geline özel ve vücut ölçülerine tam uyumlu olması her gelin adayının hakkıdır.Tabiki bu seçimde en ince ayrıntısına karar vermek için zaman ayırması gerekmektedir.Ortalama 3-4 ay öncesinden gelinlik modeli araştırmasına başlamasında fayda var.Tabiki hazır gelinlik modeli de tercih edebilirsiniz ama hazır gelinlik seçimi yaparken vücut ölçünüze uyacak bir model seçmenize dikkat etmelisiniz.

2015 Gelinlik Modelleri arasında en güzel model size yakışan model olduğunu unutmayın !

2015 En Güzel Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

 

2 Comments on 2015 Gelinlik Modelleri Seçiminde Bunlara Dikkat Edin !

  1. “2015 gelinlik modelleri moda” gelinliğine bayıldım. Moda evinin adını ve hangi şehirde olduğunu yazarsanız mutlu olurum =)

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !