2015 Gelinlik Trendlerinde Neler Ön Planda ?

Gelinlik 2015 olarak 2015 gelinlik trendlerini kaleme alıyoruz.Evlenecek gelinler 2015 gelinlik modeli seçerken nelere dikkat etmeli ? Kendinize uygun gelinlik modelini bu yazıda bulabilirsiniz!

2015 gelinlik trendleri her yıl olduğu gibi yeni değişiklikler yeni ve şık tasarımlardan oluşuyor. Bu yıl gelinlik koleksiyonlarında en çok göreceğiniz modeller arasında dantel işlemeler ve  şifon uçuşan tüller ve saten ipekler yer alıyor. Gelinlik modellerinde drapelerin sıklığıda 2015 gelinlik trendlerinde gözden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor. Gelinlik trendleri gelin adaylarımızın gelinlik modelleri duvak modelleri ve gelin saçı modellerine kadar bir çok geniş yelpazeye sahip gelinlik ayakkabı modellelrinide unutmamak lazım.

2015 senesinde evlenecek olan adaylarımız gelinlik modelleri tercihlerinde dantel ve drapeyi bir arada kullanabilir. Duvak tercihi yaparken mutlaka uzun ve kenarları dantel detaylı veya kabarık duvak tercih edebilir. Gelinlik ayakkabı modellerinde ise kişiye özel tasarımlar çok ön planda kendi zevkine ve rahatına uygun bir ayakkabı tercih edilebilir. Gelinlik modeliniz straplez gelinlik ise mutlaka saçınızı salık ve dağınık yapmanızı tavsiye ederiz zira bu 2015 gelinlik trendlerine çok fazla yer alıyor. Siz sevgili gelin adaylarımız evlenecekler 2015 gelinlik trendleri galerimize bakmadan karar vermeyiniz.

2015 Gelinlik Trendleri

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !