2015 Gelinlik ve Ayakkabı Seçimini Yaptınız Mı ?

Gelinlik 2015, Moda Bloğu 2015 Gelinlik ve Ayakkabı Seçimi yapmayanlara bu konuda hayati ipuçları veriyor.

Gelinlik ve Ayakkabı Seçmek Zor Zanaat

Gelinlik 2015 Modasına göre 2015 gelinlik ve ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır? Birbiri ile uyumu kombinleri bir araya getirip nasıl bütünleştirebiliriz. Gelinlik modelini belirlemek oldukça zorlu bir görev tabiki de onun yanında ayakkabı daha kolay gibi olsa da ayrı kıstaslarda ele aldığımızda ayakkabı gelinlik kadar olmasa da uğraştırıyor insanı. Çünkü ne seçeceğine bir türlü karar veremiyorsun topuklu mu yoksa topuksuz mu rahat mı klasik mi derken kafadaki sorular bini geçiyor.

2015 gelinlik yeni

2015 gelinlik yeni

 

Gelinlik Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Öncelikle şurdan başlamamız gerekirse 2015 gelin ayakkabısı seçimini yaparken ilk olarak gelinlik modelini baz alın ve sonrasında düğün yapıyorsanız oynamalı ise kesinlikle rahat bir model tek nikahsa yüksek topuk olabilir illa yüksek topuklu özel bir model istiyorsanız da yanınızda yedek bir ayakkabı bulundurabilirsiniz.

dantelli gelin ayakkabısı 2015

dantelli gelin ayakkabısı 2015

2015 topuklu gelin ayakkabı modeli yazlık

2015 topuklu gelin ayakkabı modeli yazlık

Renkli Gelinlik Ayakkabısı 2015 Yılında Moda

Gelinliğiniz altında ayakkabı pek gözükmesede yinede özel bir seçim gerektiriyor. En nihayetinde gelinlik ayakkabısı. 2015 gelin ayakkabısı modasında özel tasarım ayakkabılar da çok tercih ediliyor. Çiftlerin isimlerinin yer aldığı ayakkabı modelleri. Gelinliğinize farklı bir renk katmak istiyor iseniz ayakkabı modelinizde farklı bir renk tercih edebilirsiniz.

Mesela pastel tonlar olabilir kırmızı,turkuaz yada pembe gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Artık hiçbir şeyde sınır yok bariz bir uyum olması şart değil marjinalliği seven gelin ve damat adaylarımız farklı tonlarla kombine oluşturabilirler.

Sizler için hazırladığımız 2015 gelinlik ve ayakkabı galerimize bakmayı unutmayınız.

2015 Gelinlik ve 2015 Gelin Ayakkabısı Modelleri Resimli Galersi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !