2015 Gelinlik ve Düğün Konsepti Nasıl Olmalı ?

2015 Gelinlik ve Düğün Konsepti Nasıl Olmalı ? Gelin ve Damat adaylarının yapması gereken hazırlıklar nelerdir ?

2015 Gelinlik ve Düğün Konseptinizi Renklendirin

Bazı düğün sahipleri ve gelin adayları bu konuda çok hassastırlar her şeyin tam bir uyum içerisinde olmasını isterler. Düğün konsepti ve gelinliği tam bir bütün olması için uğraşırlar. Düğünün yapıldığı yerde kullanılan süslemeler ve düğüne dair olan herşey ve gelinlik aksesuarlar birbirleri ile büyük uyum içerisindedirler. “2015 Gelinlik modelleri” kreasyonları arasında tercih edilenler ise farklı renkte kuşak çok moda gözüküyor. İşte bunu fırsat bilen gelin adayları gelin kuşağını farklı renklerde tercih ediyor ve bu renk ile düğün konsepti için bir renk belirleniyor.

2015-gelinlik-dugun-konsepti

Damat ve Gelin Uyum İçinde Olsun

Düğün konsepti belirlenen bu renge göre gelinlik modelinde şifon ve hayal tül kullanıyor bunu konsepte dahil ediyor. Detaycı ailelerin ve gelin adaylarının düğün ve gelinlik hazırlıkları epey bir zor oluyor.Belirlenen bu düğün konsept rengine damat adaylarıda uyuyor kravat ve mendili o renkten tercih ediliyor.

2015-gelin-damat-uyumu

2015 Gelinlik Modasında “Vintage” Rüzgarları

Özellikle son yılların moda akımı olan Vintage olarak adlandırılan eski yılların moda akımı 2015 gelinlik modasınıda sarmış durumda.Eğer sizlerde eski yılları özlediyseniz ve bu yıl evlenecekler arasındaysanız düğün konseptinizi Vintage olarak belirleyebilirsiniz.Mesela düğününüzü eski tarihi bir yerde yapabilirsiniz yada romantik bir dağ evide olabilir.Gelinlik modelinizide “2015 Vintage gelinlik modelleri” arasından belirleyebilirsiniz.Düğün konseptinizi Vintage eski moda teması üzerine yaparsanız oldukça orjinal ve romantik bir düğün konsept fikiri olabilir.

2015-vintage-dugun

Sizlerde de uyum takıntınız var ise her şey birbiri ile uyumlu olacak diyor iseniz Gelinlik 2015 Moda Bloğunun hazırladığı 2015 gelinlik ve düğün konsept albümümüze mutlaka bakınız.

2015 Gelinlik ve Düğün Konsepti Resimli galerisi

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !