2015 İlkbahar Gelinlik Modelleri Podyumlarda

Her sene olduğu gibi bu senede 2015 ilkbahar gelinlik modelleri cıvıl cıvıl! İşte Gelinlik 2015 olarak sizler için derlediğimiz 2015 ilkbahar gelinlikleri


2015 ilkbahar gelinlik modelleri tasarımcıların en şık koleksiyonlarından oluşan modelleri sizler için bir araya getirdik. 2015 İlkbahar gelinlik modelleri katkat tüller şifonlar ve pastel tonlara hakim.
“2015 ilkbahar gelinlik modelleri” genellikle bahar aylarında tül ve şifon tercih eden gelin adaylarımız omuzlarını kristal taslarla süslendirebilirler. Bu sene kristal taşlar inci boncuklar oldukça revaçta olup ve sıksık göreceğe benziyoruz. Yine 2015 ilkbahar gelinlikleri modellerinde şifon ve uçuşan tüllerle fransız dantelinin birleştirilmesi ile harika gelinlik modelleri gözler önüne serilecek. 2015 senesinde evlenecek olan gelin adaylarımızın model seçiminde işi epey bir zorlu görünüyor.

2015 ilkbahar yeni gelinlik modelleri

2015 ilkbahar yeni gelinlik modelleri

Bir çok tercih bir çok seçenek ve bir çok model içerisinden birini beğenip hayatlarının en önemli günlerine imzalarını atacaklar. Ufak ve nacizane bir önerimiz olacak birkaç tane beğenmiş olduğunuz gelinlik modellerinden kendine karma bir gelinlik modeli diktirebilirsiniz. Bir yerde kollarını örnek alıp birinden drapesini birinden etek modelini alıp kendi gelinliğinizi oluşturabilirsiniz. Baharda harika romantik bir düğün ve ve ilkbahara yakışır gelinlik modellerini belirlemek için 2015 ilkbahar gelinlik modelleri galerimize bakabilirsiniz. 

İşte En Yeni 2015 İlkbahar Gelinlik Modelleri

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !