2015 Kayık Yaka Gelinlik

2015 Kayık Yaka Gelinlik Modelleri Gelinlik 2015 Modasına Damga Vuran Koleksiyonlardan Oluşuyor.İşte En Şık Kayık Yaka Gelinlikler

2015 kayık yaka gelinlik modelleri özellikle son yılların bir hayli ön plana çıkan modellerinden olup Gelinlik 2015 modasına damgasını vuran yeni gelinlik çeşitleri arasında yer almaktadır. Gelinlik markaları yeni model olan kayık yaka tipi gelinlik modelleri ile hep aynı modelleri görmekten sıkılan gelin adaylarına farklı bir seçenek sunuyor.

Gelinlik 2015 Modasına Yeni Bir Soluk: Kayık Yakalar

Daha çok elbiselerde, kazaklarda ve bluzlerde görmeye alışık olduğumuz kayık yaka modeli artık gelinlik modelleri arasında da oldukça fazla yer almaktadır.Omuzların hemen bitiminden düşük biçimde gözüken bu model sizi hem daha zarif hemde daha modern gösterebilir.

2015 Kayık yaka gelinlik modelleri

2015 Kayık yaka gelinlik modelleri

Kayık yaka gelinlik modellerinin en büyük avantajı kol bölgesindeki fazla kiloları rahatlıkla gizleyebilmesidir.Eğer sizinde kol bölgenizde fazlalıklarınız varsa 2015 kayık yaka gelinlik modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

2015 Kayık Yaka Gelinlik Modelleri Seçenekleri

Özellikle ünlü markaların 2015 kayık yaka gelinlik modelleri dantel işlemeli koleksiyonlardan oluşmaktadır.Eğer sizde dantel aşığıysanız omuzlardan dantelli yada bütün boydan boya dantel işlemelerden oluşan kayık yaka gelinlikleri tercih edebilirsiniz.Böyle bir model ile düğün gününüzde vücut hatlarınızı ön plana çıkararak son derece zarif ve elit bir görünüm elde edebilirsiniz.

2015 kayık yaka gelinlik

2015 kayık yaka gelinlik

Straplez Gelinlik Yerine Kayık Yaka Gelinlikler Trend

Straplez gelinlikleri tercih etmek istemeyen gelin adayları kayık yaka gelinliklere yönelmektedir.Bir hayli iddialı parçalardan oluşan kayık yaka gelinlikler neredeyse straplez kadar tercih edildiğini görmekteyiz.2015 kayık yaka gelinlik modelleri için isteğe göre uzun yada kısa kollu seçenekleri bulunmaktadır.Yaz aylarında düğününüz varsa tavsiyemiz kısa kollu modellerden seçiminizi yapmanızı öneririz.

Kayık yaka gelinlik 2015

Kayık yaka gelinlik 2015

Kayık Yaka Gelinlik Seçiminde Püf Noktaları !

Omuzlar açıkta bırakan kayık yaka gelinlikler arasında seçim yaparken vücut ölçülerinizi iyi bilmeniz gerekir.Özellikle omuzlarınız şekilli ve geniş olması bu modelin size çok yakışacağını bilmeniz gerekir.Aynı zamanda eğer kilolu yada kol bölgesinde fazlalığınız varsa omuz detaylarını danteller ile işlenmiş modelleri seçmeniz size artı bir avantaj sağlayıp olduğunuzdan daha zayıf göstercektir.

Sizler için hazırladığımız 2015 Kayık Yaka Gelinlik Modelleri resimlerine göz atabilirsiniz !

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !