2015 Kış Gelinlerine Tavsiyeler

2015 Kış Gelinlerine Tavsiyeler,Kış aylarında gelinlik modeli ve düğün nasıl olmalı ? 2015 Kış Gelinlik Modelleri Nelerdir ?

Havaların soğuması düğünlere engel değil aslında. Kışın evlenenler oluyor illa düğünler yaz aylarında veya baharlarda olacak değil. Bazı çiftlerimiz kış aylarını tercih ediyor. Kışın evlenecek olanlar aslında bir yönden daha şanslılar çünkü kışın düğün mevsimi olarak görülmediği için ve düğün piyasası durgun olduğu için salon fiyatları daha uygun gelinlik fiyatları içinde aynı şey geçerli. Düğününde tasarruf etmek isteyenler kış aylarında evlenmeyi düşünebilirler. Kışın evlenecek olan gelinlerimiz gelinlik modelleri için büyük bir kaygıya düşmektedirler.

2015 kış düğünü

2015 kış düğünü

Kaygılarınızı bir kenara bırakın Gelinlik 2015 olarak bizce kışında yaz gibi düşünebilirsiniz gelinlik modelinizi straplez mi istiyorsunuz evet bu modelide tercih edebilirsiniz. Üzerine harika bir kürk bolero yada pelerinlerle bu güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz. Yani kışın evleniyorum diye üzülmeyin sizinkiside farklı bir şans olarak düşünün . Herşeyin tadını çıkarmaya bakın. Artık herşey düşünülmüş kış yaz farketmez herşeyin çaresi var. Yazın gelinliğin içinde terleyip makyajınızın ve saçınızın bozulmasını düşünmektense kışın biraz üşümeyi göze alarak evlenebilirsiniz.Sizler için hazırladığımız 2015 kış gelinlik modelleri galerimize bakmayı unutmayınız.

2015 Kış Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !