2015 Moda Çanta ve Ayakkabı Modelleri Neler Olacak ?

2015 yılının moda çanta modelleri 2015 ayakkabı modelleri neler olacak ? Hangi renkler ve modelleri trend? İşte En Yeni 2015 Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Ayakkabı ve çanta modelleri kadınların en çok araştırdığı ve modasını takip ettiği kategorilerin başında gelir.Moda severlerin ayakkabı ve çanta vazgeçilmez en büyük tutkularıdır.Bayanlar özellikle her yıl olduğu gibi 2015 çanta modelleri ve ayakkabı modelleri seçerken kararsız kalacağa benziyor.

2015 siyah ayakkabı modelleri

2015 siyah ayakkabı modelleri

2015 ayakkabı modelleri arasında  stiletto ayakkabılar yine çok trend ve buna eşlik eden zımbalar. Ayakkabı modellerinde renk seçenekleri yine özgür secimler ve bu senede önceki senelerde olduğu gibi çanta ve ayakkabı uyumu pek yok. Bu sene vitrinlerde bordo renkleri çok fazla görebilirsiniz ve krem renkleri.

2015 çanta modelleri artık stilettolara uygun. Artık rahatlık ve şıklık bir arada kullanılıyor. Kombinlerde mesala salaş bir kıyafet şık bir çanta ve ayakkabıyla çok güzel bir kombin haline getiriliyor. 2015 ayakkabı ve çanta modelleri  resim galerimize bir göz atın hangi modeller bu sene moda fikir edinebilirsiniz.

2015 Ayakkabı Modelleri ve 2015 Çanta Modelleri Resim Galerisi

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !