2015 Modası Retro Gelinlik Modelleri

Gelinlik 2015 Modası arasında ön plana çıkan 2015 retro gelinlik modelleri günümüzde daha çok 60-70’li yılların esintileri kullanılmaktadır.

Gelinlik 2015 modasının bir hayli öne çıkan modeli olan 2015 retro gelinlik modelleri gelin adaylarının bir hayli ilgisini çekmiş durumda.2015 Retro Gelinlik Modelleri aynı vintage gibi eski yılların moda esintilerini taşıyor.Retro gelinlik modelleri daha çok 60’lı ve 70’li yılların moda akımları ile bezenmiş birbirinden özel tasarımlardan oluşmakta.

retro gelinlik modelleri

retro gelinlik modelleri

Tabi bu dönemler arasında genelde dantel yoğun olduğu için 2015 retro gelinlik modelleri dantel işlemelerden oluşmaktadır.Çok kabarık olmayan,daha uçuşan kumaşlar ve tıpkı kır düğünü gelinlik modellerinde olduğu gibi fransız işlemeler 2015 retro gelinlik modelleri kreasyonlarını oluşturmaktadır.Özellikle retro gelinlik modeli dediğimizde kısa,bilekte ve çan etek şeklinde olan gelinliklerdir.

2015 Retro Gelinlik Modelleri arasında çok fazla seçenek yoktur fakat  geçmişten esintileri olan bir gelinlik retro havası verecektir.2015 Gelinlik Modelleri arasında da moda olan etek boyunun bilekte biten 2015 retro gelinlik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

2015 Retro Gelinlik Modelleri Kimlere Daha Uygundur ?

Retro gelinlik modellerini geçmişe ait belli dönemin şu zamana uyarlanmış hali olarak düşünebilirsiniz.2015 retro gelinlik modeli seçecekseniz eski yılları,tarihi sevmeniz gerekmektedir.Modern yapı,modern modalardan değilde tarihi dokulardan hoşlanan gelin adayı rahatlıkla retro gelinlik modeli tercih edebilir.Özetle söylemek gerekirse Retro bir ruha sahip olmadan Retor gelinlik modeli tercihinde bulunmamalısınız.

2015 Retro Gelinlik Modelleri için Aksesuarlar

retro gelinlik 2015

retro gelinlik 2015

2015 Retro gelinlik modeli seçimi yapıldıktan sonra gelin adaylarının tercihine göre yine retro saç modeli,retro duvak modeli veya retor bir saç akseusarı tercih edebilirler.Retor bir tarz olduğu için seçtiğiniz bu retro tarzı gelinlik modeline uyumlu aksesuarlarınızın olması gerekir.

Örneğin saç aksesuarı için daha yüksek taç modelleri yerine daha yandan taç aksesuarları kullanabilirsiniz.Belkide tercihinize göre tüylü bir taç modeli de olabilir.Böyle saç aksesuarı kullanmak için saç modelinizin yandan topuz modeli olması sizi daha etkileyici gösterecektir.

Duvak modeli seçiminde daha sade ve abartı olmayan bir model seçebilirsiniz.Retro gelinliklere uyumlu sade bir duvak sizi 70’li yılların prensesi yapabilir.Yoğun allıklar ve koyu renk rujlar retro tarzının vazgeçilmez makyaj modası olduğunu bilmenizde fayda var zira makyajınızı yaptırırken bu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kilolu Bayanlara Özel Retor Gelinlik Modelleri

Kilolu bayanlar vücutlarına uygun formu bulmaları gerekiyor.Ne tarzda olursa olsun öncelikle vücudunuza en uygun ve en zairf gösterecek gelinlik modelini seçmeniz gerekmektedir.2015 retro gelinlik modelleri için ise özellikle kilolu bayanların uzak durması gereken model bilekte biten retro tarzı gelinlik modelidir.Çünkü bu model bayanları varolduğundan daha fazla kilolu göstermektedir.Kilolu bayanlar bu modeller arasında daha düz model yumuşak geçişleri olan retro gelinlik modelleri tercihi yapabilirler.

2015 Retro Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !