2015 Nişanlık Modelleri

2015 Nişanlık Modelleri Evliliğe İlk Adım Atacak Olan Gelin Adaylarının Beğenisine Sunulmaya Devam Ediyor ! İşte Yeni Sezon Nişanlıklar

2015 nişanlık modelleri bu sene de birbirinden özel ve şık abiye kıyafetler ve modern çizgilerden oluşan çeşitli elbiseler ile gelin adaylarının gözlerini kamaştırıyor.Hiç şüphesiz ki gelin adayları en az gelinlik modelleri seçimi kadar nişanlık modelini de titizlikle yapmaktadır.Vitrinlerde hemen her zaman istediğiniz modeli bulamayabilirsiniz.Bu yüzden Gelinlik 2015 gelinlik modeline verdiği önemi nişanlık modellerine de vermekte ve en yeni en güzel nişanlık modelleri içinden sizler için seçimini yapıp size sunmaya devam ediyor.

2015 Nişanlık Modelleri Trendleri Nelerdir ?

2015 gelin adaylarının nişanlık seçiminde işlerini kolaylaştırmak adına 2015 nişanlık modelleri arasında en trend parçaları sizler ile paylaşacağız.2015 yılının nişanlık kıyafetleri arasında en çok tercih edilenler arasında balık etekli abiye kıyafetler, kabarık abiyeler ve vücuduna güvenen hanımlar için sırt dekolteli abiye modelleri oldukça ön planda yer aldığını görmekteyiz.

2015 trend nişanlık modelleri

2015 trend nişanlık modelleri

Bu senenin moda rengi olan mint rengi abiye modelleri de 2015 trend nişanlık modelleri arasında önemli yere sahip.Bu renk özellikle kapalı hanımlar için 2015 tesettür nişanlık modelleri tasarımlarında kullanıldığı gibi normal yani açık nişanlık elbiselere de uygulandığını görmekteyiz.Bunun yanı sıra mor ve uçuk pembe renkleride 2015 yılının moda abiye renkleri arasındadır.

Nişanlığınızı Nerede Giyeceğiniz Önemli !

Nişanlık seçiminde dikkat edeceğiniz hususlara gelecek olursak ilk önce nişan merasiminin nerede olacağından bahsetmek gerekir.Eğer kapalı bir salonda ve bolca misafirleriniz olacaksa daha ağır, özenli ve gösterişli nişanlık modeli tercih etmelisiniz.Çünkü artık siz bir nevi düğününüzün provasını yapıyor olacaksınız bunu unutmayın.

Özellikle 2015 kabarık nişanlık modelleri dışarıda bir mekanda yapılacak nişan merasimine uygun olan kıyafetlerdir.Eğer aile arasında daha sade bir nişan olacaksa bunun tam tersini söylemek mümkün.Yani daha sade abiyeleri tercih edip abartılı, parıltılı nişanlık modellerinden mümkün olduğunca kaçınmanızı öneriyoruz.

2015 pembe kabarık nişanlık modelleri

2015 pembe kabarık nişanlık modelleri

Mevsim ve Yaş Kriterine Dikkat !

Kış aylarında daha koyu renkli nişanlık kıyafetleri seçerken yaz aylarında daha renkli ve daha soft renkleri tercih etmelisiniz.Yaşınız eğer orta yaşlarda ise daha soft ve toprak renklerinden oluşan nişanlık modelleri daha yerinde bir karar olacaktır.
Renk hususunda bir önemli tüyoda nişanlığınızı eğer beyaz aşığı değilseniz beyaz renk tercih etmemeniz olacaktır.Çünkü hemen akabinde düğünüzde beyaz bir gelinlik giyeceksiniz.Beyaz rengi daha özel gününüz olan düğün gününüze saklamanızı öneririz.

2015 tesettür nişanlık modelleri

2015 tesettür nişanlık modelleri

2015 yeni nişanlık modelleri

2015 yeni nişanlık modelleri

Damat İle Uyum İçinde Olun !

Gelinlikte olduğu gibi nişanlık modelleri seçiminde de uyuma dikkat etmelisiniz.Giyeceğiniz nişanlık kıyafeti ile takı ve aksesuarlarınız tamamen uyumlu olmasına ve ayrıca damadın kravat modelinin sizin elbisenizde uyumlu renk olmasına dikkat etmeyi unutmayınız.

2015 Nişanlık Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !