2015 Pronovias Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modasının Vazgeçilmez Öncü Markası Pronovias 2015  Gelinlik Modelleri ile gelin adaylarının gözlerini kamaştırıyor.


Her sezon olduğu gibi “2015 ilkbahar gelinlik” sezonunun da Pronovias tasarımcıları 2015 Pronovias Gelinlik Modelleri görülmeye değer bir koleksiyon tasarlamışlar. Gelinlik modeli bakıcam denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri hiç şüphesiz ki Pronovias gelinlik modelleridir. 2015 yılının Pronovias Gelinlik Modelleri gelin adayımızın kendisini kuğu gibi hissetmesini sağlıyor herşeyiyle su gibi duru ve sade güzel  bir gelin oluyor.


Pronovias Gelinlik Koleksiyonlarının  her bir parçası en özel detaylardan oluşuyor. İpek satenler fransız dantellerinden oluşuyor.Pronovias Gelinlik Modellerinin diğer gelinlik tasarımcılarından ayıran özelliği ise  çok kabarık olmayan oldukça sade görünümlü ve şık fransız dantel detaylarından oluşan tasarımlar olmasıdır.Bu sebeple 2015 yılında evlenecek gelin adaylarımızdan gelinlik modelinde sadeliği arzu eden bayanlarımız için 2015 Pronovias Gelinlik Modelleri biçilmiş kaftan.

2015 pronovias dantelli gelinlik modelleri

2015 pronovias dantelli gelinlik modelleri

Ayrıca 2015 yılının Pronovias Gelinlik Koleksiyonlarında Vintage dediğimiz 50’li li yılların moda çizgilerinide bazı modellerinde görmek mümkün.Sizinde bildiğiniz gibi Vintage akımı giyim modasında olduğu gibi gelinlik modasında da oldukça revaçta.Gelin adaylarının belli bir kesimi  “Vintage Gelinlik Modelleri” arasından tercihini kullanıyor.
İşlemlerindeki büyük hassasiyet gelin adaylarının doğal olarak ilgisini çekiyor. Gelinlik modeli deyince aklımıza ilk gelen Pronovias gelinlik modelleri 2015 koleksiyonuna galerimizden bakabilirsiniz.

Tabi unutmamız gereken en önemli hususlardan biriside gelinliğinizin içinde kendinizi rahat ve içinize sinen bir model olduğunu hissetmeniz ve yine en önemlisi kendinize yakışanı seçmeniz. 

 

Gelinlik 2015 En Yeni 2015 Pronovias Gelinlik Modelleri Arasından Sizler İçin Seçti

 

2015 Pronovias Gelinlik Modelleri Tanıtım Videosu

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !