2015 Sade Gelinlik Modelleri

2015 Sade Gelinlik Modelleri, daha çok sade olmayı seven ve kır düğünü tercih eden gelinler hitap etmekte olup Gelinlik 2015 modası içinde yer almaktadır.

2015 Sade Gelinlik Modelleri genelde 4 farklı materyal kullanılmaktadır.Bu materyaller;saten, dantel, tül ve şifondur.Özellikle 2015 sade gelinlik modelleri için bu kumaş türleri en çok kullanılan malzemelerdir.Şifon ve tülleri genellikle drapeli gelinlik modelleri için kullanılmaktadır.Şifon ve tüllerden oluşan gelinlik modelleri özellikle kır düğünleri için kullanıma uygun 2015 sade gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.

2015 sade gelinlik modelleri

2015 sade gelinlik modelleri

2015 Sade Gelinlik Modelleri Seçimi

2015 saten sade gelinlik modellerinde örnek olarak söylemek gerekirse “v yaka” detaylar kullanılabilir, etekleri kabarık yada a formunda gelinlik modelleri seçimi yapılabilir.Bu tarz gelinlik modellerinde saç aksesuarları ve duvak aksesuarları çok önemlidir.Sadelik görünümünü bozmayacak şekilde ışıltı verecek aksesuarlar ve duvak modelleri kullanılabilir.

Sade Tarzınızı Oluşturun

2015 yılında sade gelinlik modeli seçecek olan gelin adaylarına Gelinlik 2015 olarak özellikle tavsiyede bulunacağımız bir diğer önemli faktör ise kendilerine bir tarz belirlemeleridir.

Örneğin helenistik tarzında bir gelin olmak isterseniz hem sade hemde ömür boyu fotoğraflarına mutlu bir şekilde bakacak bir gelin olabilirler.Ayrıca belirlediğiniz bu tarza göre 2015 sade gelinlik modelleri arasında seçim yapmanız daha kolay olacaktır.

Kır düğünlerinde özellikle sade gelinlik modelleri arasından tercih yapılmaktadır.Eğer sizde kır düğünü yapacaksanız çok ince ve naif danteller ile bezenmiş sade gelinlik modeli tercih edebilirsiniz.Bu seçiminiz özellikle kır bahçesi gibi bir mekanda sizi tıpkı masallarda ki prenses gibi göstercektir.

en güzel sade gelinlik modelleri 2015

en güzel sade gelinlik modelleri 2015

2015 Sade Gelinlik Modelleri Aksesuarları

2015 sade gelinlik modelleri aksesuarlarında genellikle alına düşen incili ve kristalli detaylardan oluşan gelin taç modelleri kullanılmaktadır.Kendi gelinlik modelinize ve saç modelinize göre bu seçimi yapabilirsiniz.

Sade gelinlik modelleri için duvak modeli tamamen isteğe bağlı olmakla beraber eğer çok zorlanmak istemiyorsanız düğün sırasında yada girişinde takıp daha sonrasında da çıkarabilirsiniz.Çünkü sade gelinlik modellerinde duvaksız olmak göze çok batmamaktadır.

Sade Gelinlik Modellerinde 2015 Trendleri

2015 sade gelinlik modelleri arasında öne çıkan trend modeller helenistik gelinlik modelleri yada saten ve tül detayların kullanıldığı drapeli gelinlik modelleridir.

Sizde bu 2015 trend sade gelinlikler arasından vücut tipinize ve düğün mekanınıza göre seçim yapabilirsiniz.

2015 Sade Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !