2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

2015 Tesettürlü gelinlik modelleri de diğer gelinlik modelleri gibi oldukça şık ve zarif tasarımlarlar gelin adaylarımızın beğenisine sunuluyor.

Gelinlik masumluğun rengiylede saflığın temizliğin simgesidir ve her genç kızın en büyük hayalidir.Tesettürlü gelinlik modelleri 2015 yılında artık ciddi kitlelere hitap ediyor. Tasarımcılar koleksiyonlarında tesettür gelinlik modellerini sergiliyor. Diğer gelinlik modelleri gibi tesettürlü gelinlik modelleri de artık oldukça şık tasarımlar ile kapalı gelin adaylarına hitap ediyor.

tesettür gelinlik modelleri 2015

tesettür gelinlik modelleri 2015

Kapalı gelin adaylarının büyük bir çoğunluğu gelinliklerini özel diktiriyorlar. Çünkü gelinlik moda evleri tercihlerini açık gelinliklerden yana kullanırlar ve bu nedenle tesettürlü gelin adayları özel dikim gelinliklere yönelirler.  Fazlasıyla moda evi ve gelinlik tasarımcısı olduğundan  dolayı gelinlik modelleri yelpazesi oldukça geniş. Bilindiği üzere kapalı bayanlar için özel olarak kapalı gelinlikler dikiliyor.

Fakat 2015 Tesettür Gelinlik Modelleri bu yıl oldukça gelişmekte.Gelinlik firmaları artık normal gelinlik modelleri gibi şık ve gösterişli tesettürlü gelinlik modeli tasarlayıp kapalı gelin adaylarımızın beğenisine sunuyorlar.

Tesettür gelinlik modellerinde eskiden sadece düz beyaz satenler tercih edilirken şimdilerde dantellerle, gupurlerle ve uçuşan hayal tüllerle harika modeller ortaya çıkıyor. Tesettürlü gelin adaylarımıza en önemli uyarılarımızıdan biri ise lütfen duvak kullanınız bazı gelin adayları tek türban tercih ediyorlar ama sizler türbanın üstüne duvak takmayı unutmayınız.

Sizde modern şık tesettür gelinlik modeli arıyorsanız 2015 yılının en güzel tesettür gelinlik modelleri galerimize göz atabilirsiniz.

 

1 Yorum on 2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

  1. diğer sezonlara göre 2015 tesettür gelinlik modelleri daha farklı ve daha çok çeşit var sanırım bu modellerin fiyatlarınıda öğrenebilirsek ve hangi mağzalardan alabiliriz ?

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !