2015 Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Her Mevsime Göre 2015 Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Gelin Adaylarının Gözlerini Kamaştırıyor.Gelinlik 2015 Farkı İle Tüm Yeni Modelleri İnceleyebilirsiniz.

2015 Uzun kollu gelinlik modelleri özellikle kış aylarında tercih edilen modeller arasında yer alır. Kış aylarında gelin adaylarımızın bir çoğu uzun kollu gelinlik modellerini tercih ediyorlar. Birbirinden şık ve asil farklı tasarımlardan oluşan bu modeller kış aylarına damgasını vuracağa benziyor.

2015 uzun kollu gelinlik modelleri

2015 uzun kollu gelinlik modelleri

Her Mevsime Göre 2015 Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Ayrıca ne kadar garip gelsede uzun kollu gelinlik modelleri yaz ve ilkbahar aylarında da tercih edilebilir.Tabiki yaz aylarında uzun kollu gelinlik modellerinden tercih yapacaksanız gelinlik kumaşına dikkat etmeniz gerekir.Kısacası 2015 yılında uzun kollu gelinlik modelleri sadece soğuk kış aylarında değil her mevsimde gelin adayları tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

Uzun Kollu Gelinlik Modeline Dantel Yakışır

2015 uzun kollu gelinlik modelleri arasında koldaki detaylarda hayal tüller ve fransız dantellerden oluştuğunu görüyoruz. Uzun kollu gelinlik modellerinde kumaş fazla olduğu için daha çok taş işlemeleri kullanabilirsiniz.Uzun kollu gelinlik modellerinden yaka kısmına kadar danteller kaplatabilirsiniz.

2015 uzun kol gelinlik modeli

2015 uzun kol gelinlik modeli

Bu sene hayal tüllerinde çok moda olduğunu unutmayınız. Tülle kapatmakta ayrı bir şıklık ve asillik katabilir.

Sizlerde gelinlik modeline hala karar veremediyseniz ilkbahar veya yaz aylarında da uzun kollu gelinlik modeli arıyor iseniz 2015 uzun kollu gelinlik modelleri galerimize mutlaka bakınız.

2015 Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !