2015 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

2015 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri ve Gelinlik 2015 Düğün Sezonunda Öne Çıkan Gelinlik Modelleri Sizleri Bekliyor !

Gelinlik 2015 moda bloğu, 2015 yeni sezon gelinlik modelleri hakkında siz gelin adaylarına fikirler vermeye devam ediyor.Düğün sezonuna girdiğimiz şu günlerde bir çok heyecanlı çift o özel günü iple çekiyor, bir kısım çift ise çoktan o duyguyu tadıp evlendiler.Yeni evli çiftlere Gelinlik 2015 ekibi olarak ömür boyu mutluluklar ve hayatınızın bir gelinlik kadar beyaz, saf bir güzellikte geçmesini temenni ederiz.

2015 yeni sezon gelinlik modelleri

2015 yeni sezon gelinlik modelleri

2015 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri Nelerdir ?

Evet lafı fazla uzatmadan daha henüz düğün günü gelmemiş ve gelinlik modelinde bir türlü karar veremeyen gelin adaylarına fikir vermek amacıyla araştırdığımız 2015 yeni sezon gelinlik modelleri kreasyonları hakkında bilgi vermek istiyorum.Gelinlik 2015 modasının yeni gözdesi olan vintage gelinlik modelleri hala gelinler arasında yaygın gözükmekte.Bunun yanı sıra bu yıl a kesim gelinlik modelleri ve askılı gelinlik modelleri özellikle yaz aylarında ön plana çıkmış durumda.

Yeni Moda 2015 A Kesim Gelinlikler

2015 A kesim gelinlik modelleri son derece sade ve şık olduğu gibi kalça sorunu olan gelin adaylarının çok tercih ettiği bir modeldir.Bu model için yine Gelinlik 2015 modası içinde yer alan kenarları dantel işlemeli duvak modelleri tercihi yapabilirsiniz.Hemen hemen tüm vücuda uygun görünüm sergileyen A kesim gelinlikler 2015 yılının en önemli modelleri arasında yer alıyor.

Dekolte ve Rahatlık Sevenlere : 2015 Askılı Gelinlik Modelleri

Dekolte seven ve bu yaz aylarında rahat bir gelinliğim olsun diyen gelin adayları için son derece şık ve bir o kadar da rahat askılı gelinlik modelleri 2015 yılının gelinlik modasında yerini almış durumda.Tabiki düğününde dekolte ve rahatlığı seven bayanların talepleri doğrultusunda bu 2015 askılı gelinlik modelleri gelinlik tasarımcılarının koleksiyonları arasında oldukça fazla çeşit görebilmekteyiz.

2015 askılı gelinlik modelleri

2015 askılı gelinlik modelleri

Straplez Gelinlik Seçiminde Buna Dikkat !

2015 gelinlik modelleri arasında özellikle yaz aylarının vazgeçilmezleri haline gelen askılı gelinlik modelleri ve straplez gelinlik modelleri arasında tatlı bir rekabet söz konusu olmaktadır.

Straplez gelinlik seçiminde dikkat etmeniz gereken bir husus var.Eğer omuz ölçünüz fazla geniş ise göğüs mesafesi fazla uzunsa tahmin ettiğinizden yada görünmek istediğinizden daha çıplak bir görüntüye sahip olabilirsiniz.Eğer seçiminiz straplez bir gelinlik ise bu önemli noktaya dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Diğer Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Bu modellerin yanı sıra 2015 yeni sezon gelinlik modelleri arasında; romantik gelinlik modelleri, kemerli gelinlik modelleri ve 2015 kayık yaka gelinlik modelleri yer almaktadır.

Tabiki son tercihi siz yapacaksınız ama şunu unutmayın en güzel gelinlik vücudunuza yakışan gelinlik modelidir.

2015 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !