2016 Büyük Beden Gelinlik Modelleri

2016 Büyük Beden Gelinlik Modelleri, Trend Renkler, Kilolu Bayanlara Uygun Kesimler ve Büyük Beden Gelinlik Resimleri Sizleri Bekliyor !

2016 büyük beden gelinlik modelleri değişik tasarımlarla büyük bedene ve fazla kiloya sahip gelinlerimizin beğenisine sunulmaya başlandı.Gelinlik satan mağazaların veya moda evlerin vitrinlerinde genellikle  36 yada 38 bedene ait gelinlik modellerini görüyoruz. Bu durumda kilo fazlası olan bayanlar gelinlik modeli bulmakta zor durumda kalıyor (mu?). Yeni sezon 2016 büyük beden gelinlik modelleri arasında mankenlere taş çıkaracak ve görenleri kıskandıracak derecede gelinlik modelleri bulunmaktadır. Şık olmak sadece zayıf bayanlar için değildir bunu unutmamak gerekir.

Toplum olarak kiloya meyilli olduğumuz için ve birçok kişi kilo problemleri yaşadıklarından dolayı gelinlik tasarlayan markalar artık büyük beden gelinlik modellerine yönelik çalışmaları artmış durumda. Kilolu olabilirsiniz ama bu gelinlik tercihinde sizi hiç etkilemeyecek, sizleri düşünen gelinlik tasarımcıları kilo sorunu yaşayan gelinler için derin bir oh çekmelerini sağlıyorlar.

2016 büyük beden gelinlik modelleri

2016 büyük beden gelinlik modelleri

2016 Büyük Beden Gelinlik Modelleri Trendleri

2016 büyük beden gelinlik modelleri arasında fazla kiloyu göstermeyen kabarık etekli gelinlikler ön planda yer almaktadır.Kilolu bayanlar aynı zamanda a kesim gelinlik modelleri arasından da tercih yapabilirler.A kesim gelinlikler her bedene uyum sağlama özelliğine sahiptirler.Bunların yanı sıra fransız dantellerinin fazla kiloları gizleme özelliğine sahip olduğunu söyleyebiliriz.Danteller ile aranız iyi ise 2016 gelinlik sezonunda da moda olacak fransız dantelli gelinlik modelleri arasından vücut tipinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.Sakınacağınız gelinlik modelleri straplez gelinlik modelleri, balık etek gelinlik modelleri ve çok kısa gelinlik modelleri olduğunu unutmayın.

2016 dantelli büyük beden gelinlik modelleri

2016 dantelli büyük beden gelinlik modelleri

Büyük Beden Gelinlik Modellerine Uygun Renk Tonları

Büyük beden gelinliklerde trend renkler kırık beyaz ve krem renkleri göze çarpıyor.2016 büyük beden gelinliklerde bu tonların kullanılması mantıklı olmuş zira bembeyaz bir gelinlik sizin fazla kilolarınızı gizlemekte yeterli olmayabilir.

En İyi Gelinlik Modeli Vücudunuza Uygun ve Sizi Mutlu Eden Modeldir

Önemli olan kaç beden giydiğiniz değil, bedeninize uygun içinize sinen bir gelinlik modeli seçebilmektir. Vücudunuza doğru  gelinliği seçtiğinizde daha zarif ve ince görünebilirsiniz. Büyük beden kadınlar vücutlarını gizleyen, sıradan olmayan düşünülmüş, uğraşılmış ve severek hazırlanmış gelinliklere sahip olabilmeliler. Gelinlik giymek herkesin hakkıdır 2016 büyük beden gelinlik modelleri arasından en güzellerini büyük bedene sahip gelin adaylarımız için derledik, galerimizi inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

2016 Büyük Beden Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !