2016 Damatlık Modelleri

2016 Damatlık Modelleri Trend Renkleri ve Her Vücut Yapısına Uygun Kesimler ile 2016 Sezonunda Sizleri Bekliyor !

2016 damatlık modelleri arasında bu sezon yine siyah ve tonları ön planda olduğunu görmekteyiz.Fakat yine siyah renklere alternatif olarak gri ve beyaz damatlık modelleri 2016 düğün sezonunda damat adaylarına seçenekler sunmakta.Eğer farklılığınızı yansıtmak isterseniz bu renklerin dışında da bir çok renklerden oluşan damatlıklar 2016 yılında bolca yer alacağını belirtmek isteriz.

2016 Damatlık Modelleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

2016 damatlık modelleri erkekler için en az bayanlar kadar önemli bir kıyafettir. Erkeğin seçtiği damatlık modeli ve bayanların seçtiği gelinlik modelleri birbiri ile uyum sağlayan detaylardan oluşmalıdır. Örneğin; erkeğin kravatı ve mendilinin rengi, bayanların gelinlik modelleri ile uyum sağlarsa ortaya çok hoş bir görüntü çıkacaktır. Erkeklerin damatlık modellerini belirlerken dikkat ettikleri bazı noktalar vardır. Bunlar; kol düğmeleri, fiyatı, markası, yakası ve bazıları yaka çiçeğide isterlerler bunlarla sıralanır.

2016 yeni sezon damatlık modelleri

2016 yeni sezon damatlık modelleri

2016 Damatlık Modelleri Renkleri

Bu etkenler erkeklerin damatlık modeli alırken en çok dikkat ettiği hususlardır. Tabi özellikle kravat ve kol düğmeleri gibi ince detayların dış görünümünüzde hayati bir rol oynadığını görebilirsiniz. Siyah renkteki damatlıklar senelerdir damat adaylarının vazgeçilmezi olsa dahi son dönemler beyaz, gri, bej rengi ve değişik tonlarında özel olarak hazırlanmış damatlık modelleri de görebiliyoruz. Eğer açık renkleri seviyor ve size yakıştığını düşünüyorsanız kesinlikle bu renkteki damatlık modellerini seçebilirsiniz.

Damatlık modelleri 2016

Damatlık modelleri 2016

Vücudunuza Göre Damatlık Seçimi

Eğer gösterişli bir vücuda bel göğüs bölgesinden iri bir yapıya sahipseniz açık gri ve beyaz damatlık modellerini tercih edebilirsiniz. Damatlık modelinin rengi ile ayakkabılarınızın rengine de dikkat etmelisiniz. Pantolon ve ayakkabının paça uyumunda birbiri ile uyum içerisinde olması sizlerin adım attığınızda kendinizden daha emin ve karizmatik olmanızı sağlayacaktır.

Damatlık 2016

Damatlık 2016

Damatlık modelinizi gri veya beyaz renklerde olacaksa içinize giydiğiniz gömleğinde farklı olmasına dikkat edin. Damatlık modellerinde her zaman gömleği ana rengi beyaz olmuştur. Buna en iyi sizin ve müstakbel eşinizin karar vereceğini unutmayın.

2016 damatlık modelleri arasında en az bayanların gelinlik modelleri kadar bol çeşitli ve renkli damat adaylarımıza çok düşüncek birşey bırakılmamış onlarda en az gelin adaylarımız kadar şanslılar. Sizlerde daha fazla modeli bir arada arıyorsanız gelinlik2015.com sitemize bakmadan çıkmayınız herkese bol şanslar.

İşte yeni sezon 2016 damatlık modelleri resimli galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !