2016 Davetiye Modelleri

2016 Davetiye Modelleri Trendleri, 2016 Davetiye Fiyatları ve Davetiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler !

2016 davetiye modelleri birbirinden özel ve her bütçeye uygun tasarımlardan oluştuğunu söyleyebiliriz.Davetiye bir düğünün olmazsa olmazlarından olduğunu söyleyebiliriz. Açılış,nişan, düğün ve toplantı gibi etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. Çok kısa net ve açık olmalıdır.Kim kimi nereye ne zaman niçin çağırıyor davetiyede muhakkak belirtilmelidir. Günümüz davetiye modelleri çok fazla modele sahip, oldukça değişik ilgi çekici olabiliyor. Bazı gelin ve damat adaylarımız kendi düğün davetiyelerini kendileri tasarlayabiliyorlar onun özel olmasını istiyorlar. Kimileri en güzel en özel anlarında çekilmiş oldukları fotoğrafları davetiyelerinde kullanıyorlar. Görüyoruzki artık davetiye örneklerindede sınır yok çok çeşitlendirilmiş modellere sahip.

2016 Davetiye Modelleri ve Fiyatları

2016 davetiye modelleri arasında ön plana çıkanlar daha çok simli ve kapaklı davetiyeler olduğunu görüyoruz.2016 davetiye modelleri her tarza ve keseye hitap eden geniş yelpazeye sahip olduğundan dolayı arasından seçmek oldukça zor olduğunu belirtmek isteriz.Her zevke ve her konsepte uyumlu bu davetiyeler genellikle en az 500 adetli fiyat olarak verilmektedir.2016 düğün sezonu için davetiye fiyatları 1000 adet 80 Tl ile 700 Tl arasında olmaktadır.Ekonomik davetiyelerden lüks davetiye modellerine kadar 2016 düğün sezonu için bu fiyat aralıklarında bir çok çeşit bulabilirsiniz.

Lüks davetiye modelleri 2016

Lüks davetiye modelleri 2016

Davetiye Seçiminde Bunlara Dikkat Edin

Davetiye seçiminde düğün yerinizin ve konseptinizin nasıl olacağı önemlidir.Diyelim ki kır düğünü yapacaksınız buna uygun şık beyaz zarf içinde danteller ile bezenmiş davetiye modeli yerinde bir seçim olur.Davetiye seçimi yapmadan önce düğün konseptinizi belirlemenizde fayda olacaktır.2016 davetiye modelleri renklerinde kahve tonları, uçuk pembeler ve koyu gri tonları trendler arasında yer aldığını şimdiden belirtelim.Sizde bu renkler arasından düğün konseptinize uygun davetiye modellerini seçebilirsiniz.

Bunların yanı sıra düğünlerinde 2 adet davetiye yaptırılıp nikah kokteyl davetiyeleri ayrı, düğün yemeği davetiyeleri ayrı hazırlanmaktadır. Yani nikah kokteyl davetiyelerini herkese dağıtıyorlar diğer davetiye örneklerini yakınlarına dağıtıyorlar davetiyenin yeride düğünlerimizde epey önemli olduğunu görüyoruz.Bizlerde sizler için 2016 davetiye modelleri resimlerini paylaştık umarım beğenirsiniz.

2016 Davetiye Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !