2016 Duvak Modelleri ve Seçimi

2016 Duvak Modelleri, Klasik, Modern ve Dantel Motifli En Güzel Duvak Tasarımları Sizlerle Buluşuyor ! Ayrıca Duvak Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler de Burada !

Gelinliğinizin en önemli aksesuarlarından biriside Gelin Duvaklarıdır.Her yıl olduğu gibi 2016 yılında da birbirinden güzel gelin duvakları görücüye çıktı.Duvak seçiminde en önemli faktör kendi yüzünüze yakışan bir gelin duvağı seçmektir.Sizler için 2016 gelin duvaklarını ve duvak alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini araştırdık.

2016 Duvak Modelleri Trendleri Nelerdir ?

2016 duvak modelleri arasında daha çok dantelli tasarımların dikkat çektiğini söyleyebiliriz.Bunun nedeni bir çok gelinlik modelinde dantel detaylar kullanıldığı için uyum sebebiyle bir çok duvak modeli 2016 sezonunda yine dantelli olacağı aşikar.Fakat bunun yanı sıra daha düz ve sade gelinlik tercih edenler için ince dantelli yada hiç dantel işlemesi bulunmayan duvak modellerinide bulabilirsiniz.Saten ve tül kumaş seçenekleri ile 2016 duvak modelleri gelin adaylarının vazgeçilmez aksesuarlarından oluyor.

2016 dantel işlemeli duvak modelleri

2016 dantel işlemeli duvak modelleri

Duvak seçimi nasıl olmalı ?

  • Yüz hatlarınıza uygun duvak seçmelisiniz.Her insanın yüz şekilleri farklıdır işte bu sebebten dolayı yüz şeklinize hangi duvak modeli yakışıyorsa mutlaka onu seçmelisiniz.
  • Gelin saçı modeline göre duvak seçimi.Kısa ve havalı saçlarınız varsa uzun duvak o havayı söndürebilir ama kuş kafesi bir duvakla harika bir görüntü yakalayabilirsiniz.
  • Vücut yapınıza göre duvak seçimi.Evet doğru okudunuz duvak seçiminde en önemli faktörlerden biride sizin vücut yapınızdır.Eğer minyon bir tipseniz uzun duvaklardan uzak durmanızda büyük fayda var aksi takdirde yürüyen çadır gibi görünebilirsiniz.
  • Gelinlik modeline göre duvak seçimi.Gelinliğiniz bir yana duvağınız biryana yani birbirinden zıt olmamalı.Seçtiğiniz Gelinlik modeli ile duvak modeli bir ahenk içinde olmalıdır.
  • Kuşkusuz rahat bir duvak modeli.Gelin adaylarının en çok yaptığı hatalardan biri güzel olsunda rahat olmasın önemli değil mantığıdır.Ama bu sizin en güzel gününüz ve rahat olmakta sizin hakkınız.Duvak modeli ne kadar rahat kullanışlı olursa o kadar kendinizi rahat hissedeceksiniz ve bu durum sizin yüzünüze yansıyacaktır.

2016 Duvak Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !