2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri

2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri Birbirinden Şık ve Sezonun Trend Renklerinden Oluşuyor.İşte Yeni Sezon Gelin Ayakkabıları ve Model Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar !

Gelin ayakkabısı aslında gelinlik kadar pek önemli görünmesede gelinlik modelini tamamlayan önemli bir parçadır.Küçük ayrıntı olarak gözüksede gelin ayakkabısı düğün gecenizi etkileyen en önemli parçalardan biridir.Zira ayağınızı sıkan ve rahatsız eden gelin ayakkabısını kimse giymek istemez.Durum böyle olunca en az gelinlik kadar ayakkabı seçiminede titizlikle ve özenle davranılmasında fayda var.

2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Trend Renkler

2016 gelin ayakkabısı modelleri arasında fiyonk veya kurdeleli çeşitler trendler arasında yer almaktadır.Geçen sezon olduğu gibi yine kısa topuklu gelin ayakkabısı modelleri 2016 sezonunda en sık tercih edilenler arasında olacağını söyleyebiliriz.Daha spor tarza sahip olan gelin adayları için birbirinden güzel, şirin ve bir okadarda rahat converse gelin ayakkabı modelleri sizleri bekliyor.2016 gelin ayakkabısı moda renklerine gelecek olursak kırık beyazlar, pudra rengi, açık gri tonları ön planda yer alan gelin ayakkabısı renklerindendir.Tercihiniz tamamen sizin zevkinize kalmış olup bunlar arasında gelinlik modelinize uyumlu ayakkabı seçmelisiniz.

Dantelli gelin ayakkabısı 2016

Dantelli gelin ayakkabısı 2016

Gelin Ayakkabısı Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Gelin ayakkabı modelini seçerken, düğününüzde bütün gece ayakta olacağınızı düşünerek seçilmelidir. Bizim nacizane gelin adaylarına önerimiz olabildiğince rahat ve kısa topuklu gelin ayakkabısı seçmenizi tavsiye ederiz.Hatta düğün gecesinden bir hafta önce gelin ayakkabısını seçip bunu evde ara ara giyip ayağınızı alıştırmanız size büyük avantaj sağlayacaktır.

Gelinlik ayakkabısı 2016

Gelinlik ayakkabısı 2016

İster özel tasarımlı gelinlik ayakkabısı ister mağazadan beğendiğiniz gelin ayakkabısı olsun kesinlikle ayağınıza tam uyumlu olmasına dikkat edin.Kesinlikle sıkı ayakkabı modelini düğün öncesinden bir hafta kala giyip esnetirim düşüncesiyle satın almayın.Zira düğün gecesi yorulacağınız ve uzun süre ayakta kalacağınızdan dolayı ayaklarınızın şişme olasığınıda düşünmeniz gereklidir.Bu tür sizi rahatsız edecek faktörleri en aza indirgemek için gelin ayakkabısı modelini olabildiğince kaliteli seçmeye özen gösterin.İçi rahat ve hakiki deri ayakkabı modeli sizi daha rahat hissettirecek ve dolayısıla mutlu ve rahat bir düğün gecesi geçirmenizde önemli bir yer teşkil edecektir.

2016 spor gelin ayakkabısı

2016 spor gelin ayakkabısı

Sonuçta tüm gün ayakta kalacak damat ve siz olacaksınız dolayısıyla en az gelinlik kadar ayakkabı seçiminde önemlidir, dikkat edilmesi titizlikle seçilmesi gerektiğini unutmayınız.

Sizler için hazırladığımız ve en güzel tasarımlardan oluşan 2016 gelin ayakkabısı modelleri resimli galerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.Bu arada gelin ayakkabısının altınada arkadaşlarınızın ismini yazmayı unutmayın :)

2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !