2016 Gelinlik Trendleri

2016 Gelinlik Trendleri Nelerdir ? En Çok Tercih Edilecek Popüler 2016 Gelinlik Modelleri Hangileri Olacak ?

2016 gelinlik trendleri ve bu sezonun en gözde gelinlik modelleri hakkında sizlere taze bilgiler vereceğiz. 2016 gelinlik sezonunda oldukça yoğun bir şekilde kabarık gelinlik modelleri üzerinde çalışmalar var modacılar, tasarımcılar, vitrinler değişik gelinlik modelleriyle dolu. Bunun yanı sıra 2016 gelinlik modellerindeki yükselişte olan trendinin dantel olduğunu artık hepimiz biliyoruz dantel ve üzerinde uçuşan tüller yeni sezonun en çok tercih edilen modeller olması bekleniyor. Yıllarda geçse dantelin modası geçmez gelinliğin üzerine kattığı o asil duruşu gelinlerimizi tam bir prenses konumuna getiriyor.

Dantel Olmazsa Saten Gelinlik Size Göre Olabilir

Bu sene evlenecek olan gelin adaylarımıza tavsiye olarak şunu söyleyebiliriz,  dantel sevmeyenlerde vardır belki ama muhakkak dantel detayını gelinliğinizde kullanın sevmeyenlerde ufak bir yerinde yada duvaklarında kullanabilirler dantel detayını kullandığınız gelinliğinizi eminiz giydiğinize pişman olmayacaksınız.

Saten gelinlik modelleri 2016 sezonunun yükselişte olan tasarımları arasında yer alıyor eğer illaki hiç bir şekilde dantel istemiyorsanız tercihinizi saten yada düz gelinlik modellerinden yana kullanabilirsiniz

Gelinlik modelleri 2016 trendleri

Gelinlik modelleri 2016 trendleri

2016 Gelinlerini Birbirinden Farklı ve Özel Gelinlik Modelleri Bekliyor

2016 gelinlik trendleri oldukça geniş kapsamlı ve ihtişamlı görüntülere sahip modacılar adeta birbirleriyle yarış içerisinde olduklarını söyleyebiliriz.Hepsi farklı, özel ve bir okadar da kendinden emin tasarımlara sahip bu sene evlenecek olan gelin adaylarının gerçekten çok şanslı olduğunu söylesek herhalde yalan olmaz.Dantelli gelinlikler, saten gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri, vintage gelinlikler ve farklı tasarımlardan oluşan prenses gelinlik modelleri 2016 sezonunda gelin adaylarına karar vermelerinde bir hayli kararsız bırakacağa benziyor.

2016 gelinlik modelleri trendleri

2016 gelinlik modelleri trendleri

2016 Yeni Gelinlik Modelleri İçin Bizleri Takip Etmeye Devam Edin

Sizlerde gelinlik modelinizi daha belirleyemediyseniz aklınızda birşeyler var ama tam olarak kafanızdaki modeli başkalarına anlatamıyorsanız size önerimiz 2016 gelinlik modelleri trendlerini sizlerle paylaşan sitemizi ara ara ziyaret etmeniz olacaktır çünkü ilerleyen günlerde yep yeni 2016 gelinlikler sizleri bekliyor olacak

2016 Gelinlik Modelleri Trendleri Resimleri

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !