2016 İlkbahar Gelinlik Modelleri

2016 İlkbahar Gelinlik Modelleri Görülmeye Değer Koleksiyonlardan Oluşmakta.İşte Rüya Gibi İlkbahar Temalı Gelinlikler !

2016 ilkbahar gelinlik modelleri  görülmeye değer koleksiyonlardan oluşmaktadır.2016 ilkbahar gelinlik modelleri dantelli, lüks, klasik tasarımlardan ve daha modern stiller arasında değişmektedir. Uçuşan etekler, nadide dantel motifleri, şifonlar, şık bir o kadar da zarif kristal boncuklar ve farklı  yaka detayları 2016 gelinlik modelleri arasında öne çıkan bahar temalarını görebilirsiniz.

Hayatınızın en unutulmaz günü olan düğününüzde tıpkı rüyalardaki gibi bir gelinliğin içinde masal prenseslerini andırmayı tüm genç kızların hayal edeceğini düşünerek 2016 düğün sezonunun gelin adaylarına yardımcı olabilecek birkaç fikir paylaşımında bulunmak istedik.

2016 İlkbahar Gelinlik Modelleri Trendleri

Geçen sezon olduğu gibi 2016 gelinlik modasında uçuşan etekler yine trend olacağa benziyor.Yaz aylarının gelmesiyle sırt dekolteli gelinlik modellerinin patlama yapacağını söyleyebiliriz.Çünkü ünlü gelinlik tasarımcıları 2016 gelinlik koleksiyonlarında sırt dekolteli gelinliklere ağırlık verdiklerini görüyoruz.

2016 ilkbahar gelinlik modelleri

2016 ilkbahar gelinlik modelleri

Bunların yanı sıra ilkbahara uygun çiçek desenlerinden oluşan dantel motifleri ile bezenmiş gelinlik modelleri de bahar temasına uygun olabilir.Böyle bir gelinliği tamamlayacak olan tabikide uzun ve dantelli duvak modeliniz olacaktır.

Dikkat çeken bir diğer model ise şeffaf kollu ve dantelli gelinlik modelleridir.Kolunuzda sanki sadece dantel detaylar olduğunu gösteren bu model 2016 ilkbahar gelinlik modelleri arasında moda olacağa benziyor

2016 ilkbahar prenses gelinlik modelleri

2016 ilkbahar prenses gelinlik modelleri

Gelinlik Seçerken Bunlara Dikkat Edin !

Fakat çocukluğunuzdan beri hayallerinizi süsleyen ya da gelinlik vitrinlerinde gördüğünüz, gelinlik ve moda dergilerinde beğendiğiniz bir gelinlik modeli yalnızca istemek yeterli değil. Önemli olan size yakışan ve bedeninizin taşıyabileceği bir gelinlik modelinin ve tarzın belirlenmesidir.Bunun yanı sıra seçeceğiniz gelinlik modeliniz düğün konseptiyle ve düğün gününe ait diğer tüm temalara uyumlu olması da gerekir.

Bunların hepsini göz  önünde bulundurarak harika bir gelinlik modeli seçebilirsiniz. 2016 ilkbahar sezonunda evlenecekseniz ve eğer gelinlik modeli seçiminizi henüz yapmadıysanız mutlaka 2016 ilkbahar gelinlik modelleri galerimizi incelemelisiniz.

2016 İlkbahar Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !