2016 Yaz Gelinlik Modelleri

2016 Yaz Gelinlik Modelleri Trendleri Nelerdir ? Hangi Renkteki Gelinlikler Yaz Düğünlerine Damgasını Vuracak ? İşte Yeni Sezon Yaz Gelinlikleri !

Düğünlerin büyük çoğunluğu yaz aylarında yada ilkbaharda olduğundan dolayı en sık tercih edilen gelinlik modelleri de bu mevsimlere göre seçilmektedir.Bu sebebten dolayı sizlere 2016 yaz gelinlik modelleri arasından sizler için en güzel olanları araştırmaya şimdiden başladık.Yaz aylarında giyilen gelinlik modelleri kış mevsimine nazaran daha fazla çeşit ve kesim imkanı olduğu için gelin adaylarının gelinlik seçimleri daha karmaşık hale gelebilir.Çünkü yüzlerce modeller arasından size en yakışanını seçmek o kadar da kolay olmasa gerek.Bizlerde sizler için 2016 yaz gelinlik modelleri arasından en trend olanları seçip galerimizde paylaşacağız, sizlere gelinlik seçiminde ufakta olsa yardımcı olursak ne mutlu bize…

Gelin adayları bu en özel, en güzel gününde rüya gibi bir gelinliğin içinde prenseslere benzemeyi tüm genç kızlar düşler.Fakat çocukluğunuzdan beri hayallerinizi süsleyen yada vitrinlerde gördüğünüz, dergilerde beğendiğiniz bir gelinliği yalnızca istemek yeterli değil.

Önemli olan size yakışan bir modelin ve tarzın belirlenmesi.Zaten kolay olmayanda sizin stilinize, vücut şeklinize tam uyum sağlayacak ve sizi düğün gününde rahat ettirecek gelinlik modelinin bulunmasıdır.

2016 yaz gelinlik modelleri

2016 yaz gelinlik modelleri

2016 Yaz Gelinlik Modelleri Trendleri

2016 yaz gelinlik modelleri arasında ön plana çıkan en güzel kesimler arasında prenses ve kabarık modellerdir.Evet kabarık modeller daha çok ara mevsimlerde sık kullanıldığını biliyoruz fakat 2016 yaz gelinliklerinde kabarık kesimli tasarımlar daha çok tercih edileceğe benziyor.Bunların yanı sıra yine yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen ve bilhassa kır düğünlerine yakışan balık etek gelinlik modelleri 2016 yaz aylarına damga vuracağa benziyor.Tabi bu balık etek gelinlikler beli ince ve ideal kiloya sahip gelin adaylarına daha çok yakıştığını söylemek isteriz.

2016 pembe yaz gelinlik koleksiyonları

2016 pembe yaz gelinlik koleksiyonları

2016 Yaz Gelinliklerinde Farklı Renkler !

2016 yaz gelinlik modelleri renklerine gelecek olursak, alıştığımız bembeyaz gelinlik modelleri yerlerini daha çok kırık beyaz, kemik, uçuk pembe gibi pastel tonlara bırakıyor.Sizde farklı olmak ve bunu düğün gününüzde gelinliğinizde yansıtmak isterseniz bu renklerde gelinlik modeli seçebilirsiniz.Seçeceğiniz gelinlik modelinin yaz mevsimini ifade etmesi için çok gösterişten ve abartı aksesuar modellerinden uzak olmasına dikkat etmelisiniz.Zira ağır detaylar ve aksesuarlar yaz aynın sıcaklığında sizleri düğün gününüzde bunaltabilir.

2016 ilkbahar-yaz aylarında evlenecek olan gelin adaylarımız için 2016 yaz gelinlikleri modelleri arasından en çok tercih edilecek ve trend olacak modelleri galerimizde detaylı inceleyebilirsiniz.

2016 Yaz Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !