Askılı Gelinlik Modelleri 2015

Askılı gelinlik modelleri 2015 yılında kendine güvenen ve rahatlığı benimseyen gelin adaylarına hitap ediyor ! En güzel 2015 askılı gelinlik modelleri burada !

Askılı gelinlik modelleri 2015 kreasyonları birbirinden şık ve gösterişli parçalardan oluşuyor.Askılı gelinlik modelleri 2015 yaz sezonunda sıkça gelinlik vitrinlerini süsleyen modeller arasında yer almaktadır.Vücut ölçülerine güvenen ve rahatlığa önem veren gelin adayları askılı gelinlik modelleri arasından seçimini yapabilirler.Gelinlik 2015 bu sezonda trend olan askılı gelinlik modellerini sizler için araştırdı ve en güzel modelleri sizler için seçti.

Askılı gelinlik modelleri 2015

Askılı gelinlik modelleri 2015

Askılı Gelinlik Modellerinin Avantajı Nedir ?

Askılı gelinlik modellerinin en güzel avantajı gelin adayının olduğundan daha uzun göstermesidir.Durum böyle olunca kısa boylu gelinler için askılı gelinlikler yerinde bir seçim olacaktır.Daha uzun boylu ve zarif gözükmek istiyorsanız straplez gelinlik modelinden ziyade askılı gelinlik modelleri seçimi yapmanız size ayrı bir hava katıp sizi daha ince ve uzun gösterecektir.

2015 Askılı Gelinlik Modelleri Çeşitleri

2015 askılı gelinlik modelleri arasında tek kol askılı ve çift kol askılı gelinlik modelleri yer almakta olduğunu görmekteyiz.Son zamanlarda askılara yeni görünüm kazandırmak adına gelinlik tasarımcıları bu askılara dantel detayı ile süslemektedir.Dantel detaylı askılı gelinlik modeli ile sizde düğününüzde son derece zarif ve olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz.

Askılı Gelinlikler ile Omuzlarınız İstediğiniz Gibi Görünsün !

Eğer omuzlarınız çok dar ve askılı gelinlik modeli giymek istiyorsanız bu dantel yada tül detayları ile sizde daha geniş omuzlara sahip olabilirsiniz.Önemli olan seçeceğiniz askılı gelinlik modeli vücudunuza uygun olmasıdır geriye kalan ufak detayları zaten dantel,tül yada çeşitli aksesuarlar ile kapatmanız mümkündür.

Yeni askılı gelinlik modelleri 2015

Yeni askılı gelinlik modelleri 2015

Askılı gelinlik modelleri daha çok yaz aylarında tercih edilmektedir.Fakat soğuk kış günlerinde bile kapalı düğün salonunda yapacağınız düğün içinde bu model tercih edilebileceğini unutmamak gerekir.

Askılı Gelinlik Modeli ile Vintage Tarzınızı Yansıtabilirsiniz !

Ayrıca yeni trend olan vintage gelinlik modelleri formları ile askılı gelinliklerin sentezi size son derece zarif bir görünüm ve duru bir güzellik katacağından emin olabilirsiniz.Özellikle kalın askılı gelinlik modelleri ile dantelin uyumu size harika bir görünüm kazandıracaktır.2015 gelinlik modelleri arasında özellikle yaz aylarında en favori olan modellerden biri olan askılı gelinlik modelleri ve yeni sezon gelinlik resimlerini incelemeden gelinliğinize karar vermeyin.

Askılı Gelinlik Modelleri 2015 Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !