Balık Gelinlik Modelleri 2015

Balık gelinlik modelleri genelde dize kadar devam eden ve dizden itibaren açılan 2015 yılının trend gelinlik modelleri aradında yer almaktadır.

Balık gelinlik modelleri arasından seçim yaparken vücut hatlarının çok büyük önemi var.Öncelikle bacak boyu uzunluğu, basenleri ölçüsü, basenlerin omuza orantısı bunların hepsi balık gelinlik modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer almaktadır.

Balık gelinlik modelinin özellikle etek açısında çok fazla seçeneği bulunmakta.Balık gelinlik modellerinin üst bölgesinde dantel kullanılabilir,makine işi dediğimiz materyaller de kullanılabilir, drapelerde kullanılabilir.Etek kısmında ise kabarık etekler kullanabilirsiniz, elma dilimi dediğimiz tüllerin yan kesildiği kabarık eteklerde kullanabilirsiniz.Balık gelinlik modelleri 2015 yılında özellikle sırt ve kol detayları çok yoğun kullanıldığını görmekteyiz.Sırtlarında V detayları yada komple tül detayları balık gelinlik modelleri uygulanabilmektedir.

Balık Gelinlik Modelleri için Vücut Ölçüsü Nasıl Olmalı ?

balık gelinlik modelleri

balık gelinlik modelleri

Balık gelinlik modelleri özelliklerinin en önemlisi vücut hatlarını ortaya çıkarmasıdır.Vücut hatlarınızın balık gelinlik modellerine uygun olması gerekmektedir.Kısacası balık gelinlik modeli giyen gelin adayının vücudu bir kum saati şeklinde ortaya çıkması beklenmektedir.

Balık gelinlik modelleri için genel kanı gelinlerin uzun boylu ve zayıf olması gerektiği yönündedir.Fakat gelin adayının basenleri geniş ise de balık gelinlik modelleri seçimi yapabilir, basen bölgesi geniş olduğundan vücudunuz kum saati şeklinde estetik gözükebilir.

Boyunuz uzun değilse ama bacak boyunuz uzun ise yine balık gelinlik modeli tercihi yapabilirsiniz.Balık gelinlik modelleri için en uygun vücut tipi, basenlerin biraz belirgin olduğu, belin ince olduğu ve bacak boyunun uzun olduğu vücutlar olduğunu söyleyebiliriz.

Tabiki aynı zamanda basen genişli ile omuz genişliği orantılı olması gerekir.Omuzların dar olması balık gelinlik modelinde basenlerinizi olduğundan fazla geniş gösterebilir.

Balık Gelinlik Modelleri 2015 Modası

Balık gelinlik modelleri 2015 modasında özellikle eteği bacak kısmından üçgen açılan basene kadar dar olan aşağıya kadar uzanan ve aşırı kabarık olmayan modelleri görmekteyiz.Özellikler kuyruk boyları balık gelinlik modellerinde çok önemlidir.Balık gelinlik modelleri 2015 kreasyonları arasında dantelli kuyruklar çok fazla göze çarpmaktadır.Daha farklı model tercih etmek isterseniz elma dilim kesim yada lazer kesim balık gelinlik modelleri 2015 modası içinde yer almaktadır.Anca başta da belirttiğimiz gibi Gelinlik 2015 modasında balık gelinlik modelleri arasında en moda olan yumuşak geçişli, üçgen açılan ve fazla kabarık olmayan modellerdir.

Balık Gelinlik Modelleri 2015 Resim Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !