Bindallı Modelleri 2015

Bindallı Modelleri 2015 Gelinlerin Kına Gecelerinin Olmazsa Olmazı.2015 En Moda Bindallı Modelleri Gelinlik 2015 Bloğunda !

Bindallı modelleri 2015 modasında şalvarı,içliği ve üzerine giyeceği kaftan daha çok işlemeli olması trendler arasında yer almaktadır.Bindallı modelleri 2015 yılının en trend renkleri ise kırmızı ve bordodur.Bindallı modelleri seçiminde gelin adayının yöresine görede seçim yapılabilir.Her yörenin kendine has bindallı modelleri mevcuttur.

Kına gecelerinde sizinde bildiğiniz gibi dans ve oyunlar oynanmaktadır.Bu yüzden gelin hanımın ve arkadaşlarının rahat hareket edebilmeleri için pisi pisi dediğimiz  rahat ayakkabı türü tercih etmelerini öneriyoruz.Bindallı modelleri 2015 yılında birbirinden farklı motif ve desenler ile gelin adaylarının beğenisine sunulurken,bindallı modeli seçerken olabildiğince rahat olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizinde bildiğiniz gibi bindallı kıyafeti ağır ve gösterişli bir elbise olduğundan kına gecesi hareketli geçtiği için gelinin bindallı içinde kendini çok rahat hissetmesi son derece önemlidir.Bindallı modelleri 2015 elbiseleri arasından seçim yapmak gelinlik tercihi kadar zor bir meseledir.Bu yüzden Gelinlik 2015 olarak sizin için en yeni ve trend olan “bindallı modelleri 2015” kreasyonları arasından sizin için seçmeye devam ediyoruz.

bindallı modelleri 2015 çerkez

bindallı modelleri 2015 çerkez

2015 bindallı modelleri arasında son yıllarda öne çıkan ve her kına gecelerinde rastladığımız bir diğer aksesuar shakiradır.Evet bir sanatçı ismi ama kına gecelerinde göbek atarken bel kemeri olarak kullanılan bu aksesuar için tabir edilmektedir.

Kına gecesinde gelin hanımın rahat olması gerekiyor.Dolayısıyla ayakkabı tercihinin önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var,daha rahat olabileceği bir ayakkabı modeli seçimi yapması gerekmektedir.Kına yakılırken giyilen kaftan daha ağır ve işlemeli bir kaftan modeli seçimi yapması gerekiyor.2015 kaftan modelleri arasından kırmızıya yakın bir renk tercih edilmelidir.Aynı zamanda kına yakılırken duvak tercihi fazla işlemesi olmayan sade kırmızı bir duvak modeli tercih edebilirsiniz.

Unutmamanız gereken bir nokta ise kına gecenizde fazla hareket edeceğiniz için malum kına gecesinde gelinler arkadaşlarıyla gece boyunca oynamaktadır bunu göz önünde bulundurarak bindallı modelleri 2015 elbiseleri arasından tercih edilmesi sizin avantajınıza olacaktır.

Bindallı Modelleri 2015 Resimli Galerisi

4 Comments on Bindallı Modelleri 2015

  1. merhaba 2015 de düğünüm olacak daha fazla çeşit bindallı modelleri sizde mevcutmu

    • Merhaba Seda hanım öncelikle Allah mesut etsin bir ömür boyu mutluluklar dileriz.2015 bindallı modelleri arasından en güzel ve moda olan elbiseleri sizler için seçmekteyiz tabiki yeni bindallı modelleri çıktıkça sizler ile paylaşacağız.Teşekkürler

  2. Merhabalar bindallı modellerinde baştan ikinci modele (tuba büyüküstünün üzerindeki) nereden ulaşabiliriz acaba?

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !