Bindallı Modelleri Yeni Sezon

Bindallı Modelleri Yeni Sezon Koleksiyonları ve Trend Renklerden Oluşan 2016 Bindallı Modelleri Sizleri Bekliyor !

Bindallı modelleri yeni sezon koleksiyonlarında gelin adaylarını birbirinden gösterişli, Türk ve Osmanlı motiflerinden oluşan kına kıyafetleri bekliyor.Bindallı dediğimizde aklımıza genellikle kırmızı renk gelir fakat son yıllarda renk seçeneği oldukça fazla olduğu için gelin adayları bindallı seçiminde epey zorlanmaktadır.

Yeni sezon bindallı modelleri mor renkler, mint renkler, pembeler, fıstık yeşilleri, fuşyalar ve daha nice birbirinden güzel cıvıl cıvıl renklerden oluşuyor.Tabi bunlar arasında en trend olan renkler kırmızı, yeşil ve pembe renklerdir.Son yıllara damga vuran mint rengide bindallı modelleri arasında önemli yere sahip.

Bindallı’nın Önemi

Belki en az düğün kadar önemli yer tutan kına geceleri Türk gelenek ve görenekleri açısından da önemli olduğu için kınada ne giyeceğiniz çok önemlidir.Bu nedenle seçtiğiniz bindallı modeli size yakışıyor olması gerekli.

Yeni sezon bindallı modelleri

Yeni sezon bindallı modelleri

Çünkü damat ailesi sizi bu kına merasiminde daha yakından takibe alacak ve tanıyacaktır.Son derece şık ve size yakışan bindallı modeli ile damat tarafının beğenisini toplayabilirsiniz :)

Yeni Sezon Bindallı Modelleri Nelerdir ?

Yeni sezon bindallı modelleri arasında hiç eskimeyen ve klasikleşmiş olan kırmızı bindallı modelleri yine ön planda yer almaktadır.2016 bindallı modelleri arasında en dikkat çeken kesim prenses bindallı modelleri, gold desenli bindallı modelleri ve osmanlı motifli bindallı modelleri yer almaktadır.Özellikle prenses tarzı bu modeller Hürrem sultan’dan sonra daha ön plana çıkan bindallı kıyafetleridir.

2016 prenses bindallı modelleri

2016 prenses bindallı modelleri

Bindallı Seçerken Bunlara Dikkat !

Bindallı modeli seçiminde dikkat etmeniz gereken detaylardan kısaca bahsedecek olursak en önemlisi vücut tipinizi iyi tanımanız ve bu ölçünüze göre seçim yapmalısınız.Bindallı ağır bir kıyafet olduğu için taşıyabileceğiniz bir model seçimi yapmaya özen göstermelisiniz.Tabiki bunun yanında kınanın nerede yapılacağıda önemli.Eğer düğün salonunda olacaksa daha gösterişli, pullu, desenli modeller seçmeniz daha isabetli olacaktır.

Bindallı 2016

Bindallı 2016

Bindallı Kıyafetlerinde Kumaş Türüne Dikkat Edin !

Bindallı modellerinde dikkat edeceğiniz bir diğer husus kumaşın türüdür.Eğer ilkbahar yaz aylarında kına yapılacaksa daha hafif ve terletmeyen kumaş türlerinden oluşan bindallı modeli seçmelisiniz.Kış ayları için ise daha çok kalın kumaşlar, kadifelerden oluşan bindallı modeli seçmeniz gerekir.

Sizde bu sezon kına yapacaksanız ve bindallı modeline henüz karar vermemişseniz gelin adayları için hazırladığımız birbirinden şık ve trend olan yeni sezon bindallı modelleri resimlerine göz atıp fikir edinebilirsiniz.

Yeni Sezon Bindallı Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !