Damatlık Modelleri 2016

Damatlık Modelleri 2016 Koleksiyonları Vitrinlerde Yerlerini Almaya Başladı ! İşte Yeni Sezon Damatlık Modelleri !

Damatlık modelleri 2016 koleksiyonları tıpkı 2016 gelinlikler gibi yavaş yavaş gün yüzüne çıkıp vitrinleri süslemeye başladı.Damat adaylarının damatlık seçimini doğru yapamadıklarından dolayı ya müstakbel eşine yada internetten araştırmalar sonucunda damatlık modelini seçmek zorunda kalırlar.

Bizlerde 2016 damatlarına özel damatlık seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları ve 2016 damatlık modelleri trendleri nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

Damatlık modeli 2016

Damatlık modeli 2016

Damatlık Modelleri 2016 Trend Koleksiyonları Nelerdir ?

Damatlık modelleri 2016 yılında daha dar kesimlerden oluşmakta.Bildiğiniz gibi son yıllarda oldukça trend olan italyan kesim ve benzeri damatlık modelleri bir hayli ön planda olup damat adaylarının beğenisini kazanmıştı.Dar kesim damatlık modelleri 2016 düğün sezonunda da çok tercih edilen modeller arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

İtalyan kesim damatlık 2016

İtalyan kesim damatlık 2016

2016 Damatlık Modellerinde Hangi Renkleri Tercih Etmeliyiz ?

Damatlık modelleri 2016 trend renklerine gelecek olursak aslında her sezon olduğu gibi 2016 yılında da siyah ve beyaz renkler damatlık modelleri için ön planda zirvede olacaktır.Siyahın asaleti temsil ettiği gibi beyazında güveni temsil ettiğinden dolayı damatlık seçiminde bu renkler tercih edilmektedir.Son yıllarda gri tonları ve lacivert damatlık modellerinden oluşan kreasyonlarıda görmekteyiz.Eğer farklı bir görünüm istiyorsanız düğün mekanınıza göre gri yada lacivert damatlık modelleri tercih edebilirsiniz.

Yelekli damatlık modelleri 2016

Yelekli damatlık modelleri 2016

Damatlık Modelinizin Kişiliğinizi Yansıttığını Unutmayın !

Damatlık seçimi yaparken kişiliğinizi ve kendinizi nasıl yansıtmak istediğinizi göz önünde bulundurmalısınız.Örneğin klasik ve gelenekçi biriyseniz size en çok yakışacak renk siyah olacaktır.Fakat yeniliklere açık ve farklılıkları seviyorsanız damatlık modelinde nadir kullanılan gri, lacivert yada bordo damatlık modelleri arasından seçiminizi yapmanız sizin yenilikçi kişiliğinizi tam olarak yansıtacaktır.

Beyaz damatlık modelleri 2016

Beyaz damatlık modelleri 2016

Uyumlu Damat Olmak İçin Bunlara Dikkat Edin !

Damatlık modelleri 2016 koleksiyonları arasından seçim yaparken kumaşı düğünü yapacağınız mevsime göre seçmeye özen göstermelisiniz. Ekoseli veya çizgili damatlık takımı giymek istiyorsanız çizgilerin ya da desenlerin birbirine uyumlu olduğunu kontrol etmelisiniz. Kravat veya papyon modelinizin ceket kumaşınız ile aynı renkte uyumlu olması sizi ne kadar uyumlu bir damat olduğunuzu gösterecektir.

Gelinlik 2015 olarak 2016 damatlarına özel Damatlık modelleri 2016 koleksiyonlarının en çok tercih edilecek damatlıklarını sizlerle paylaşıyoruz.

İşte 2016 Damatlık Modelleri Resimli Galerisi

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !