Davetiye Modelleri 2015

2015 davetiye modelleri arasında seçim yaparken minumum 3 ay önceden karar verilmesinde fayda vardır !

2015 davetiye modelleri arasında bu yıl oldukça seçenek mevcuttur.Bu yüzden çiftlerin en zorlandıkları konulardan bir tanesi davetiye seçimidir.Gelinlik 2015 olarak sizelere bu seçimde 2015 davetiye modelleri arasından en  güzellerini ve en trend olanları seçmeye gayret gösterdik.

Davetiye Seçiminde Düğün Konseptinin Önemi

Davetiye modelleri seçiminde özellikle düğün konseptimiz nasıl olacağına karar vermeliyiz.Bu düğün konseptine göre düğün davetiye seçimi gerçekleştirmeliyiz.Örnek vermek gerekirse düğün konseptimizde altın renk ağırlıklı süslemeler vs. kullanıldıysa davetiye modelinizde de altın yaldızlı yazı olabilir yada altın rengi bir aksesuar olabilir.Son yıllarda çiftler düğün konseptine göre davetiye seçimi yapmaktadırlar durum böyle olunca gerçekten düğün gününüz bir bütünlük halinde şık olabiliyor.

kaliteli davetiye modelleri 2015

kaliteli davetiye modelleri 2015

2015 Davetiye Modelleri Nelerdir ?

2015 davetiye modelleri, standart ve uygun fiyatları ile başlayıp çok özel tasarımlı davetiye modelleri,şişelerin içerisinde olan davetiye modelleri gibi çok seçenekleri vardır.Bu nedenle davetiye seçimi yaparken aklınızın karışması son derece doğaldır.2015 davetiye modelleri arasında altın ve pudra renkli davetiye modelleri trend olarak ön plana çıkmaktadır.

Davetiyelerin üzerine davetlilerin isimleri yazılırken davetiye modellerinin üzerine genellikle hat yazıları ile konukların isimlerini yazmak daha şık olabilir.Eğer bununlar ilgili bütçeniz kısıtlı ise bu yazın karakterine uygun olarak seçilen davetiye boyutunda baskı olarakta bu işlem yapılabilmektedir.

Davetiye Seçiminde Bunlara Dikkat !

2015 davetiye modelleri seçimi yaparken tabiki en önemli ve unutulmaması gereken de kaç kişinin düğünümüze geleceğidir.Bu davetli sayısını doğru tahmin etmeliyiz.Aksi taktirde ya fazla davetiye bastırıp fazla maliyet ile yada bir çok akraba ve davet etmek istediğimiz kişilere davetiye veremekte sıkıntı yaşayabiliriz.Tabiki bunu hesaplarken her aileye bir adet verileceğini düşünerek hesaplanması gerekir.

2015 Davetiye Modelleri Fiyatları

2015 davetiye modelleri fiyatları hakkında şunları söyleyebiliriz.Davetiye fiyatları sayı ve kağıdın türüne göre değişiklik göstermektedir.Davetiye kağıt türleri arasında, düz, dokulu kağıtlar, kalın ve ince kağıtlar ile seçeneklendirilebilmektedir.Fakat ince kağıt seçiminde ne kadar davetiye tasarımı hoş bile olsa istenilen etkiyi vermeyebilir.Orta kalınlıkta bir kağıt çeşidi de tercih edebilirsiniz.

2015 Davetiye fiyatları ise 1000 (bin) adet 50 tl gibi rakamlar ile ekonomik davetiye çeşitleri bulunmaktadır.Lüks davetiye modelleri için 2015 fiyatlarından bahsedecek olursan bunlarda 100 (yüz) adet fiyatı 500 tl den başlayan rakamlara davetiye modelleri bulabilirsiniz.Kısacası 2015 davetiye fiyatları oldukça geniş yelpazeye sahiptir, bunlar arasından bütçenize en uygun olanı seçmenizi tavsiye etmekteyiz.

2015 Davetiye Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !