En Güzel 2015 Kına Kıyafetleri

2015 kına kıyafetleri modelleri arasından gelin adaylarımızın tercihinde kolaylık olması amacıyla seçmeler yapıp  fikirler sunacağız.

Kına kıyafetleri modelleri seçerken genelde kabarık modeller tercih eden gelin adaylarımız çoğunlukla pembe ve kırmız renkleri tercih ediyorlarlardı.Ama şimdilerde renk seçeneklerinde modellerde çok farklı tasarımlar yer alıyor.

Özellikle kına kıyafetlerinde payetler farklı renkli pastel tüller ve balık etek modellerde çok tercih edilenler arasında. Kına gecelerinde kına kıyafetlerinin yani sıra kına yakılacağı zaman kaftanlar, şalvarlarda çok tercih ediliyor ve bazı gelin adayları sadece o kıyafetlerlede bütün gece durmayı tercih ediyor ve kına gecesinin tadını çıkarıyor.

2015 pembe kına kıyafetleri

2015 pembe kına kıyafetleri


Artık gelinlik ve düğün kadar kına gecesi için hazılırlanan kına kıyafetleri seçimi yapmakta oldukça  çabaya istiyor. Aslında hepsi başlangıçta stresli işler gibi gözüksede tatlı bir telaşe ve ileride gülümseyerek hatırlayacağımız ve iyi ki bunu da yapmışız diyeceğimiz güzel anılarınız olacak. İsteyen herkesin istediğini yapabilmesi dileğiyle 2015 kına kıyafetleri modellerimize bakmayı unutmayınız.

En Özel ve En Yeni 2015 Kına Kıyafetleri Resim Galerisi

2 Comments on En Güzel 2015 Kına Kıyafetleri

  1. merhaba.. kına kıyafetleri bölümünde yayımladığınız pudra elbiseye nereden nasıl ulaşabilirim??

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !