En Trend 2015 Gelin Ayakkabı Modelleri

2015 ‘de Trend Olması Beklenen Gelin Ayakkabı Modelleri Arasından Sizler İçin En Güzel Modelleri Seçtik!  İşte En Güzel 2015  Gelin Ayakkabı Modelleri !

2015 Gelin ayakkabı modelleri daha önceki sezonlardan farklı olarak her renkte olabiliyor. Yani gelin ayakkabısı dediğimizde hep beyaz renk aklımıza gelirdi ama son 2-3 senedir artık gelin ayakkabısı çok marjinal ve renkler ile karşımıza çıkabiliyor.Hatta bir ara “converse gelin ayakkabısı” oldukça revaçtaydı. Bazı gelin adayları  farklılığı sıra dışı olmayı seviyor dolayısıyla  gelinlik ayakkabı modelini farklı tonlardan seçiyor.

Son yıllarda olduğu gibi 2015 gelin ayakkabı modelleri içinde aynı şeyi söylemek yanlış olmayacaktır.2015 gelinlik-düğün modasında renkli gelin ayakkabısının yanı sıra kişinin kendisine özel gelinlik ayakkabısı tasarımını   yaptırması da çok moda ve trend. Gelin adayları kendilerine özel seçtikleri bu gelin ayakkabı modelleri ile standart gelinlerden farklı olabiliyorlar.
Gelinlik modeline nazaran küçük bir detay gibi gözüksede en önemli detaylardan birisidir çünkü   gelinin ayakkabı içerisinde rahat etmesi ayaklarının rahat olması çok önemlidir.Düşünsenize rahatsız ve sıkan bir gelin ayakkabısı modeli içinde ne kadar keyifli ve mutlu gözüke bilirsiniz ki ? Bizlerde Gelinlik 2015 olarak 2015 gelin ayakkabı modelleri hakkında bu söylediklerimizi göz önünde bulundurarak siz gelin adaylarımıza fikir vermek için 2015 gelin ayakkabı modelleri içinden seçmeler yaptık.

2015 en güzel gelin ayakkabı modeli

2015 en güzel gelin ayakkabı modeli

Ufak Bir Not:
2015 yılında gelinlik ayakkabısı seçimi yaparken çok fazla topuklu olmamasına da özen gösterin çünkü bütün gün sizin ayağınızda olacak ve rahat etmeniz açısından çok fazla abartı topuklu ayakkabı tercih etmemekte fayda var.Sizlere modeller için daha iyi bir fikir vermesi açısından 2015 gelin ayakkabısı modelleri galerimize de bakmayı unutmayınız.

 

  En Trend 2015 Gelin Ayakkabı Modelleri Foto Galeri

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !