Ersa Atelier 2016 Gelinlik Modelleri

Ersa Atelier 2016 Gelinlik Modelleri Farklı Göz Alıcı Tasarımları İle Yine Yeni Sezonda Kendinden Söz Ettiremeyi Başardı !

Ersa Atelier 2016 gelinlik modelleri hayal tüller ve uzun kollu dantel detaylı tasarımları ile karşımıza çıkmakta.Sizlerinde bildiği gibi Ersa Atelier dünyaca ünlü gelinlik tasarımcılarından biri.Ersa Atelier 2016 gelinlik modelleri birada görebileceğiniz harika ötesi gelinlik modellerini sizler için derledik.Aslına bakarsanız Ersa Atelier’de muhteşem tasarımları hiçte sürpriz değil.

Ersa Atelier 2016 Gelinlik Modelleri

Ersa Atelier 2016 gelinlik koleksiyonu tül, karmaşık kristal ve boncuk detaylandırma katmanları ve katmanları sarılmış oldukça lüks gelinlik modellerinden oluşmaktadır. Zarif ve göz alıcı tarzı gelin adaylarımızın gözlerini kamaştıracak ve ilk bakışta adeta büyüleyecek gelinlik modellerinden oluşmaktadır.

Ersa Atelier gelinlik modelleri 2016

2015 gelinlik sezonunda ağırlık verilen hayal tüller 2016 gelinlik sezonunda da bir hayli trend olacağa benziyor.Ersa Atelier gibi dünyaca ünlü markaların bile hayal tül trendinden vazgeçemediğini yeni koleksiyonlarında görmekteyiz.Ayrıca Ersa Atelier 2016 gelinlik koleksiyonlarında beyaz rengin yanı sıra kırık beyaz tonları ve krem rengi gelinlikler de bir hayli ön planda olduğu görülmekte.Sizde düğün gününüzde farklı olmak isterseniz bu renk tonlarından oluşan gelinlik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Sizler de hala aradığınızı bulamadıysanız muhakkak Ersa Atelier 2016 gelinlik modelleri koleksiyonuna bakmadan geçmeyiniz eminim bütün gelin adaylarımızın tasarımlarından faydalanabileceği ve gelinlik seçiminde değişik fikirler katabileceği gelinlik modelleri bulunmaktadır. Dünyaca ünlü Ersa Atelier markasına ait 2016 gelinlik modelleri koleksiyonlarını sizler için bir araya getirdik.

Ersa Atelier 2016 Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !