Fransız Gelinlik Modelleri 2015

Fransız Gelinlik Modelleri 2015 Kreasyonları Arasında Sizi Son Derece Zarif ve Zayıf Gösteren Modeller Sizleri Bekliyor !

Fransız gelinlik modelleri 2015 yılında da Gelinlik 2015 modasına damgasını vuruyor.Hemen hemen her gelin adayının Fransız dantelleri ile bezenmiş gelinlik modeli hayali vardır.Çünkü gelinlik deyince akla dantel detayları gelmekte olup dantel deyincede hiç şüphesiz fransız dantelleri akla gelmektedir.

Fransız gelinlik modelleri aynı zamanda zarif ve duru gözükmeleri nedeniyle gelinlere çok yakıştığı ve bir gelini en sade biçimde son derece asil gösteren gelinlik tipidir.Bu nedenle gelin adayları her yıl olduğu gibi 2015 yılında da fransız gelinlik modelleri arasından tercihini kullanmaktadır.

Fransız Gelinlik Modelleri 2015 Kreasyonları Neler ?

Fransız gelinlik modelleri 2015

Fransız gelinlik modelleri 2015

Fransız gelinlik modelleri 2015 kreasyonlarında daha çok düz ve dar kesimlerden oluşan gelinlik kesimleri görmekteyiz.Dantel işlemeleri yoğun tutulmuş balık kesim fransız tipi gelinlik modelleri de 2015 yılının gözde gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.Bunun yanı sıra vintage dediğimiz gelinlik stili fransız dantelleri karışımından oluşan gelinlik modelleride 2015 Gelinlik modasında en ön sıralarda göze çarpıyor.Vintage tipi fransız gelinlik modelleri 2015 yılında özellikle kır düğünü yapanlar için müthiş bir seçim olacaktır.Bu yeni fransız gelinlik modelleri arasından vücut tipinize göre seçim yapabilirsiniz.

Fransız Gelinlik Modelleri ve Duvak Uyumu

2015 fransız gelinlik modelleri yoğun dantelli olduğundan dolayı duvak seçimini de bu modele uygun seçmeye dikkat etmelisiniz.Fransız gelinlik modeli danteller ile benzenmiş olacağından dolayı duvak modeliniz daha az dantelli olmasına dikkat etmeniz gerekir.Mesela fransız dantelli bir gelinlik ile kenarları dantel işlemeli duvak modeli gerçekten doğru bir seçim olacaktır.

Olduğunuzdan Daha Zayıf Görünün

Fransız dantelli gelinlik modelleri seçiminde yine dikkat etmeniz gereken bir husus vücut ölçünüz olacaktır.Bu gelinlik modelinin en güzel avantajı sizi olduğunuzdan daha zayıf ve zarif göstermesidir.Bu nedenle kilolu hanımların kollarındaki fazlalıkları bu sihirli fransız dantelleri ile gizleyebilir ve kendinizi zarif bir prenses havası katabilirsiniz.

Fransız Asilleri Gibi…

Sizde fransız asilleri gibi bir gelin olmak istiyorsanız sizi son derece zarif ve zayıf gösteren modeller arasında yer alan Gelinlik 2015 olarak hazırladığımız Fransız gelinlik modelleri 2015 kreasyonlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Fransız Gelinlik Modelleri 2015 Resimli Galerisi

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !