Gelin Başı Modelleri 2015

Gelin Başı Modelleri 2015 yılında da birbirinden güzel ve şık çeşitler bulunmakta.Gelin başı modelleri 2015 sezonuna ait tüm saç modellerini Gelinlik 2015 araştırdı

Gelin başı modelleri 2015 için şunu söyleyebiliriz gelinlik 2015 modasında çeşit çeşit gelin saç modelleri mevcut.Gelin başı modeline karar vermeden önce yüz şeklinize göre seçim yapmanız gerekir,aksi halde gelin başı modeli ne kadar güzel ve detaylı olursa olsun ortaya pekte güzel bir görüntü çıkmayacaktır.Bu sebepten dolayı yüzünüzün hangi gelin başı modeline uyacağına karar vermek için öncesinden kuaförünüze danışmanızda fayda var.

Topuz Dışındaki Gelin Başı Modelleri

örgü gelin başı modelleri 2015

örgü gelin başı modelleri 2015

Gelin başında duvak takıldığı için muhakkak saçın bir tarafını toplamak gerekiyor.Bunun dışında diğer gelin başı modelleri arasında at kuyruğu,komple toplanık saç modeli,dağınık ve tepeden toplanmış gelin başı modelleri bulunmaktadır.

Özellikle “gelin başı modelleri 2015” modasında dağınık salaş ve doğal gelin başı modelleri ön plana çıkmaktadır.Bu model bilhassa kır düğünü yapacak gelin adayları için kullanılmaktadır.

Gelin Başı Aksesuarları

İsterseniz yaptırdığınız gelin başı modeli için aksesuar da kullanabilirsiniz.Gelin başı modeline göre aksesuar kullanılmaktadır. Gelin başı modelleri 2015 modasında özellikle taç ve canlı çiçekler geçen seneki gelinlik 2015 modası gibi trend olması bekleniyor.

Gelin başı modelleri aksesuarlarında yapay çiçeklerde gelinliğin bir parçası olarak göründüğü için kullanılabilmektedir.Fakat özellikle kır düğünü yada otantik yerlerde düğün yapacak gelin adayları için doğal naturel çiçekleri gelin başı modeline uygun şekilde kullanmaları göze daha hoş gözükecek,gelin adayına farklı bir sadelik bir duruluk katacağına şüphe yoktur.

Gelin başı aksesuarları seçimi yaparken gelinlik modeli ve gelin başı modelinize uyum sağlayacak ve sırıtmayacak bir aksesuar seçimi yapmaya dikkat etmelisiniz.

gelin başı 2015

gelin başı 2015

Kısa Saçlı Gelinler Üzülmeyin

Kısa saç modelleri için ilave saç kullanılabilmektedir.Bu yüzden kısa saçı olanlar korkmasın kuaförünüz size istediğiniz saç modelini bu ilaveler ile verecektir.Hatta günümüzde çok kısa saç modelinde bile ufak ilaveler ile gelin topuzu yapabilmek mümkün hale gelmiştir.

Gelin Başı Modelinin Bozulmaması İçin Neler Yapılmalıdır ?

İlk olarak gelin başının bozulmaması için kuaförünüz saç modelinin alt yapısını çok sıkı yapması gerekmektedir.Gelin başı saça uygulandıktan sonra bunu köpük ve sprey ile sağlamlaştırılması gerekmektedir.Bunun yanı sıra gelin duvağını çok iyi takmak gerekir.Duvağını sonradan çıkaran gelin adayları özellikle bu isteğini kuaföre söylemeleri ve buna göre taktırmaları gerekir.Son olarak tabiki gelin adayının da dikkatli davranması gerekir.

Gelin Başı Modelleri 2015 Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !