Gelin Çiçeği : 2015 Gelinlerinin Trend Aksesuarı

Gelin çiçeği, 2015 gelinlerinin trend aksesuarlarından biridir.Çiçek gibi gelin olmanız için bu aksesuarı seçerken dikkat ve özen göstermeniz gerekir !

Gelin çiçeği 2015 gelin adayları için seçimi zor fakat bir okadar da önemli bir aksesuar haline gelmiş durumda.Gelin çiçeği aslında çok önemsenmeyen ama doğru ve uyumlu bir seçimde sizi olduğunuzdan daha zarif ve doğal gösteren gelin aksesuarları arasındadır.Gelinlik 2015 olarak gelin çiçeği modelinizi seçerken dikkat etmenizi öneriyoruz.Gelinin önemli detaylarından biri haline gelen ve gelinik modelinizi bile olağanüstü gösteren gelin çiçek çeşitleri oldukça zengin seçeneklerden oluşuyor.

Özellikle son yıllarda gelişen çiçekçilik sektörü gelin buketleri alanında oldukça mesafe kat etmiş gözüküyor.Birbirinden güzel ve anlamlı gelin buketleri müşterilerine sunuyorlar.Hatırlarsanız daha önceki yıllarda gelinliğin yanında basit, yapay ve özensiz bir şekilde eşantiyon olarak verilen gelin çiçeği şimdilerde artık yeni bir iş kolu ve geline ayrı bir hava katan aksesuarlar arasında yer alıyor.

2015 Gelin Buketleri

2015 Gelin Buketleri

Durum böyle olunca gelin çiçeği seçimi konusunda karar vermek epey zor hale geliyor.Gelinlik 2015 gelin adaylarına fikir amaçlı 2015 gelin çiçekleri ve en yeni trend gelin buketleri araştırmasını yaptı.

İşte detaylar….

Gül ve Aşk

Asırlardır aşkı ve tutkuyu temsil eden güller gelin çiçekleri arasında da önemli yere sahip olduğunu görüyoruz.her kadının sevdiği güller düğün konseptine uyumlu olduğu zaman gelin adayı son derece asil ve bir okadarda romantik görünebilir.Her çiçeğin kendine özgü anlamları vardır mesela kırmızı renkli güller aşkı, sevgiyi ve tutkuyu temsil eder.Sizde bunun gibi duygularınızı düğün gününüze yansıtmayı düşünüyorsanız kırmızı güllerden oluşan gelin buketini aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Kırmız gül gelin çiçeği 2015

Kırmız gül gelin çiçeği 2015

Görkemli Beyaz Orkide

2015 yılının trend gelin çiçekleri arasında yer alan orkide çiçeği beyaz sevenler için harika bir seçenek olmaya devam etmekte.Natuel güzelliği ile dikkat çeken dünyanın en sevilen çiçeği orkide zerafet, güç ve sevgiyi temsil ettiği düşünülüyor.Beyaz bir gelinlik ile sizi tamamlayacak olan zarif görünümlü beyaz orkide çiçeği hiçte fena bir seçenek olmaz öyle değil mi ?

Orkide gelin çiçeği buketi 2015

Orkide gelin çiçeği buketi 2015

Kır Düğünleri İçin Papatya

Evet, kafanızda canlandığını hissedebiliyoruz.Bembeyaz bir gelinlik ve papatyalardan bir taç yemyeşil kır alanında nikahınızın kıyldığı anı düşünün.Son derece romantik ve bir okadar da otantik olmaz mı ? Son yılların çıkış gösterdiği kır düğünlerine özgü gelin papatyaları 2015 gelin çiçekleri arasında bir hayli tercih edilen çiçekler arasında yer alıyor.Eğer sizde romantik ve  doğal bir düğün gününüz olmasını tercih edip kır düğünü yapmaya karar verdiyseniz mutlaka papatyalardan yapılan gelin taçlarını incelemenizi öneriyoruz.

Pembe gelin çiçeği 2015

Pembe gelin çiçeği 2015

2015 Çiçek Renkleri

“2015 moda çiçek renkleri” arasında lilalar, somon rengi, uçuk pembe ve mor renkler hakim olsada mevsim ve ortama uyumlu olmasını da göz arda etmemenizde fayda var.Son olarak 2015 gelin çiçeği modelleri arasında canlı çiçekler olduğu gibi yapay çiçeklerde mevcut dilerseniz kendi zevkinize göre yapay çiçeklerden tercih yapabilirsiniz.

2015 Gelin Çiçeği Modelleri ve Yeni Trend Gelin Buketleri Resimlerini İncelemeden Gelin Çiçeğinize Karar Vermeyin !

 

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !