Gelin Saçı Modelleri 2015 ve Duvak Seçimi

Gelin saçı modelleri ve duvak modeli seçerken nelere dikkat etmeniz gerekli ? Gelin Saçı Modelleri 2015 ve Duvak Modelleri Trendleri Nelerdir ?

Gelin saçı modelleri 2015 yılında  ve duvak modelleri gelin adaylarımızın zorlu kararlarından biri. Gelin Saç modeli ve duvak modelleri birbirleri ile doğru orantılıdır giriftir. Gelinlik modeli gelinliğe uygun saç modeli ve duvak modeli hepsinin de birbiri ile büyük uyum içinde olmasını  her gelin adayımız ister.
Gelin saçı modelleri 2015 ve duvak modellerinde esas almamız gereken gelinlik modelimizin üst kısmı ve gelin adayımızın yüz şeklidir. Gelinlik modelimizin üst kısmı straplez mi yada dantelli mi yada boyundan askılı bir model mi bunlara göre saç ve duvak modellerinde değişiklik gösteriyor. 2015 yılında en moda olacak gelin saç modellerine gelecek olursak salık saç modeli ve her sene olduğu gibi topuz gelin saçı modelleri 2015 senesine  damgasını vuracak. Sizlerden gelinlik modelinin açık ise ve yüz şeklinize göre düğününüzde dalgalı salık bir saç modeli tercih edebilirsiniz.
Şayet gelinlik modelinizin üst kısmı dantelle veya tülle kapalı ise ozaman topuz ve fışkıran kabarık duvak tercih edebilirsiniz. Yıllar geçmesine rağmen hala değişmeyen ve çok şık duran bir duvak modelidir.
Sizlerde fikirleriniz de yanılgıya düşüp araştırmaya koyulduysanız gelin saç modelleri 2015 ve duvak modelleri galerimize mutlaka bakınız.

Gelin Saçı Modelleri 2015 ve Duvak Modelleri Resimli Galeri

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !