Gelinlik 2015 Modasında Neler Olacak ?

Gelinlik 2015 modasında gelin olacak bayanları hangi gelinlik modelleri bekliyor ? Hangi gelinlik modelleri trend mevsime göre dikkat etmeniz gereken tüyolar hepsi bu yazıda.

“2015 yılının en güzel gelinlik modelleri” gelinlik mağzalarında ve ünlü modacıların podyumlarında yerini alıyorken gelinlik 2015 modası ne olacak sorusu akıllara takılıyor.2015 gelinlik modası her yıl olduğu gibi bu yılda dantel detayı ön planda olacak.Gelinlik 2015 olarak sizlere 2015 gelinlik modası hakkında bilgi verip sizlere 2015 gelinlik modelleri seçiminde fikir verebilmek adına yardımcı olmaya çalışacağız.

2015 Taşlı Gelinlik Modelleri Ön Planda

Dantelli gelinlik modellerinin yanı sıra Gelinlik 2015 modasında taşlı gelinlik modelleri ön plana çıkıyor.Daha önceki senelerde daha çok bel ve kol bölgesinde yer alan taşlar 2015 gelinlik modelleri arasından sade gelinliklerde  görüyoruz.

Her yılın olmazsa olmazı Sade Gelinliklerde Neler Moda ?

Gelinlik 2015 modası sade gelinlik modelleri hakkında bilgi vermek gerekirse daha çok dantel ve tüllerde oluşmakta.Yani 2015 sade gelinlik modelleri aslında bu yıl çokda sade olmayacağa benziyor.Sadeliği ve gösterişi sevmeyen gelin adaylarımı bu modeller arasından seçim yapabilir.

Son yılların Trend akımı Vintage

Evet Vintage kelimesini bir çok moda elbise ve gelinlik modelleri arasında gözümüze çarpıyor.Ayrıca gelinlik 2015 modası içinde aynı şeyi söyleyebiliriz.Nedir bu vintage akımı ? Kısacası geçmişin modasıdır.Yani 1950’li yıllarda moda olan ön plana çıkan gelinlik modelleri son yıllarda da moda olmasıdır.Vintage eski görünümlüdür.Dolayısıyla eskiyi özleyen ve geçmiş yılların modasını seven gelin adayları bu modeller arasından seçim yapabilir.

Mevsimlere Göre Gelinlik 2015 Modası

Özellikler ilkbahar ayalarında düğün yapacak gelin adayları için olabildiğince tül ve saten kumaşlar seçmelerini öneririz.Bahar aylarında gelinliğinize yakışacak aksesuarları özellikle soft renkler yani pudra,pembe,ten renge ve pastel renklerden seçim yapmaya gayret gösterin.Yazın sıcak aylarında askılı yada straplez gelinlik modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.Özellikle açık havada düğün yapacak gelin adayları mini gelinlik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.Tabiki 2015 gelinlik modasında kısa kollu gelinlik modelleride ön planda olması bekleniyor.Gelinlik 2015 modasında kış sezonu her nekadar çok detaylanmasada şimdilik kabarık gelinlik modelleri ön planda olacağa benziyor.Ayrıca kış gelinleri için bolero aksesuarı en uygun modeller arasında olacaktır.

Sizlere Fikir Verebilecek Gelinlik 2015 Moda Modelleri

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !