Gelinlikler 2015

Gelinlikler 2015 Düğün Sezonuna Hazır,En Güzel 2015 Gelinlik Modelleri  Gelinlik 2015 Bloğunda Gelin Adaylarını Bekliyor !

Prenses gelinlik modelleri 2015 yılında moda !

Prenses gelinlik modelleri genellikle alt tarafı tül olarak çalışılmış kesimlerdir.2015 prenses gelinlik modelleri tercihi edecek gelin adaylarının üst bedende bir kaç seçeneği mevcut.Gelinlik 2015 olarak genellikle gelin adaylarına dantel öneriyoruz.Çünkü dantel özellikle 2012 yılından beri Prenses Kate Middleton ile başladığı senelerden itibaren bugün ülkemizde de çok popüler.

Özellikle Gelinlikler 2015 modasına dantelli prenses gelinlik modelleri ön plana çıkıyor.Kabarık model tercih edip bir prenses gibi gözükmek isteyen gelin adaylarına ise üst bölgesi full işlemeli bir gelinlik modeli tavsiye etmekteyiz.Üstü full işlemeli gelinlik modelleri yine alt kısmı tül etekle tamamlamanız sizi düğününüzde prensesler gibi gösterecektir.Prenses gelinlikler 2015 kreasyonları arasında bir diğer model ise üstü dantel ve işlemeyi bir arada kullanılmış modellerdir.Bu modellerde dantel işlemeler etek kısımlarına serpme olarak indirilir.Özellikle Gelinlik 2015 modasında dantel serpme gelinlik modelleri çok revaçta.

Prenses gelinlik modellerini genellikle ince ve uzun boylu bayanlara öneriyoruz.Ama A kesim modellerde de yine prenses gelinlik modeli havası katılabilir.Bildiğiniz gibi A kesim gelinlik modelleri her vücuda uyabilecek bir modeldir.

gelinlikler 2015

gelinlikler 2015

2015 Kabarık Gelinlik Modelleri Arasında Nasıl Bir Seçim Yapmalıyız ?

2015 yılında kabarık gelinlik modelleri tercih etmek isteyen gelin adayları için Gelinlik 2015 olarak iki alternatif öneriyoruz.Bunlardan birincisi yukarıda anlattığımız prenses tip gelinliklerdir.Bir diğeri ise A tipi gelinlik modelleridir.A tipi gelinlik modelleri her vücut tipine uygun olduğu için ülkemizde daha çok tercih edilmektedir.Kesim olarak vücudu biraz daha toparlayan model olduğundan dolayı gelin adayları A tipi gelinlik modellerini tercih etmektedir.

A kesim gelinlik modeli tercih ederken kendi vücudunuza göre ayarlayabilirsiniz.Örnek olarak daha kısa boya sahip bir gelin için bedende beden boyu daha kısa tutulur ki bacak boyunu uzun göstersin.Yani bu şekilde ufak derlemeler ile A tipi gelinlik modelleri her vücut tipine uygun olabiliyor.

Kabarık gelinlik isteyen gelin adayları genellikle prenses gelinlik modeli tercih etmeleri gerektiğini düşünüyor fakat A kesim gelinlik modellerinde istediğiniz kadar kabarıklık sağlanabiliyor.

2015 gelinlikler

2015 gelinlikler

2015 a tipi gelinlik modelleri

2015 a tipi gelinlik modelleri

2015 Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli ?

Kabarık gelinlik modelleri giymek isteyen gelin adayları ince ve uzun fiziğe sahipse prenses gelinlik modeli tercih edebilirler.Prenses gelinlik modeli giymek istiyorsanız ama boyunuz kısa yada biraz kilonuz varsa V Kesim Prenses Gelinlik Modelleri arasından tercih edebilirsiniz.

Diğer bir model ise “2015 A kesim gelinlik modeli” seçimi yaparken ise A’nın açılış açısına dikkat etmeniz gerekiyor.Bu konuda gelinlikçiniz sizi mutlaka yönlendirecektir.Ama kısaca bahsedecek olursak eğer kısa bir boya sahipseniz beden boyunuzun kısa tutulması sizin bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir.Eğer boy probleminiz yok ise gelinlik modelinin açılış açısı göbek kısmından başlayabilir.

 

Gelinlikler 2015 Resimli Galerisi

1 Yorum on Gelinlikler 2015

  1. supeeeeeeeeeeer beyendim

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !