Güpürlü Gelinlik Modelleri 2015

Güpürlü Gelinlik Modelleri 2015 Gelinlik Modasının Daha Çok Nostaljik Kesimli ve Romantik Gelinlik Tipleri Arasında Yerini Alıyor ! İşte Yeni Sezon Güpürlü Gelinlikler

Güpürlü gelinlik modelleri 2015 koleksiyonları gelin adaylarımızın nostaljik tercihleri arasında yer alıyor. Günümüzde pek fazla kullanılmasada tasarimcılar koleksiyonlarında bir kaç parcayı şık gösterişli güpürlerden oluşturuyorlar. Eski yılların modasını sevenler ve gelinliğine nostaljik bir hava katmak isteyen gelin adayları için tasarlanmış harika gelinlik modellerinden oluşuyor.

Fransız Güpürlerin Kullanım Bölgesine Dikkat Edin !

Gelinlik 2015 modasına damgasını vuran Fransız gelinlik modelleri üzerinde kullanılan güpürler bu sezon bir hayli yoğun ilgi görüyor.Fransız güpürlerinden oluşan gelinlik modeline kim hayır diyebilir ki ? Özellikle fransız güpürler gelinliğin etek kısmındaki alt bölgesinde kullanıldığında çok daha gösterişli ve romantik bir görünüm size kazandırabilir.

Güpürlü gelinlik modelleri 2015

Güpürlü gelinlik modelleri 2015

Güpür detayı gelinliği en çok gösteren detay olduğu gibi doğru yerlerde kullanılmadığı zaman gelinlik modelini berbat edebilir.Bu yüzden güpürün doğru yerlerde kullanıldığına dikkat etmeniz gerekecektir.

Güpür Seçiminde Bunlara Dikkat Edin !

Güpürlü gelinlik modelleri 2015 koleksiyonları arasında tabiki en önemli husus güpür seçimidir.Saten ipek üzerine swarovski taş veya incilerle işlenmiş güpürler tercih edilebilir. Yada taş veya inci istemeyen gelin adaylarımız tercihlerini gösterişli güpürlerden yana kullanabilirler.

Pronovias güpürlü gelinlik modelleri 2015

Pronovias güpürlü gelinlik modelleri 2015

Seçenekleri oldukça fazla olan güpürlü gelinlik modelleri seçiminde gelin adaylarının işleri epey zorlu görünüyor. Özel dikim gelinlik modellerinde kişiye özel olarak tasarlandığı için en çok tercih edilen ve diktirilenler arasında da 2015 güpürlü gelinlik modelleri yer alıyor.

Tesettürlü Gelinliklerde Güpür Rüzgarları !

Tesettür gelinlik modelleri 2015 modasında da güpürleri görmekteyiz.Doğrusunu söylemek gerekirse güpürler bazı tesettür gelinlik modellerine çok daha fazla yakışmaktadır.Hele ki fransız güpürler kapalı bayanların gelinlik modellerine ayrı bir hava kattığını söylemek yanlış olmaz.

Güpürlü tesettür vintage gelinlik modelleri 2015

Güpürlü tesettür vintage gelinlik modelleri 2015

Son yıllarda çıkış yapan ve trend haline gelen retro dediğimiz eski görünümlü yani diğer adıyla vintage gelinlik tipleri artık tesettürlü gelinlik modelleri 2015 koleksiyonlarında da görmekteyiz.İşte bu vintage tesettürlü gelinliklere fransız güpürler uygulandığında gelinliği minumum 2 kat daha şık ve asil göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Sizler de gelinlik modeli tercihinizi henüz yapmadıysanız ve güpürlü gelinlik modeli istiyorsanız nostaljik görünümlü,modern tarzda ve romantik görünümlü güpürlü gelinlil modelleri 2015 galerimize mutlaka bakmanızı öneriyoruz. Daha fazla seçenek ve tercih için gelinlil2015.com sitemizin diğer kategorilerde yer alan gelinlik modelleri galerisine de göz atabilirsiniz.

Güpürlü Gelinlik Modelleri 2015 Resimli Galerisi

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !