Kapalı Gelinlik Modelleri 2015

Tesettürlü gelinlik modelleri 2015 kapalı gelinlerin gelinlik modellerine karar vermeden görmeleri gereken bir koleksiyon.Kapalı gelinlik modelleri 2015 yılına ait yeni modeller

Hayatımızdaki bu en özel anımızı en güzel günümüze özen ve istenildiği gibi hazırlanmak herkesin her  gelin adayının hakkıdır. Gelin adaylarımız tesettürlü gelinlerimiz eskiden gelinlik modelleri arasında tesettürlü gelinlik modeli bulmakta epey bir zorlanırlardı ve bu durumdan çokta şikayetçiydiler.

kapalı gelinlik modelleri 2015

kapalı gelinlik modelleri 2015

Kapalı Gelinlik Modelleri 2015 Kreasyonlarında Fransız Danteller Moda

Şimdi günümüzde hem yerli hem de yabancı modacılar kolları sıvayıp kapalı gelinlik modelleri 2015 koleksiyonları arasında yer vermeye başladılar. Yani artık tesettürlü gelin adaylarımızın işleride eskisi gibi zor değil. Tek zor olan binlerce model arasından ve kumaşlar arasından karar vermek. 2015 gelinlik modelleri arasında gözümüze en çok çarpanlar arasında saten ipekler hayal tüller ve tafta kumaşlar gelinliğin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bir de tabiki gelinliğe en çok yakışan ve gelinlik ile bütünleşen fransız dantelleri. Gelinlik modellerinin eğer özel dikim ise mutlaka hayal tül ve fransız dantelini kullanınız.

Kapalı gelinlik modelleri 2015 arasında swarovski ve parıltılarda modeller de epey bir kullanılmışa benziyor. Tabi bunun kullanımı gelin adaylarımızın arzusuna kalmış. Tesettürlü gelin adaylarımıza ufak  bir önerimiz olacak gelinliğiniz üzerinde duvağınız mutlaka olsun unutmayınız ki duvaksız gelin olmaz. Türbanın üstüne de duvak çok yakışıyor. Duvak seçiminizi gelinlik modellerinizde ki hayal tül veya dantelden seçip oluşturabilirsiniz.

Sizler de bu sene içerinde evleniyor ve gelinlik modellerinize karar veremediyseniz kapalı gelinlik modelleri 2015 galerimize bakmayı unutmayınız. Daha fazla seçenek ve tercih için ise gelinlil2015.com sitemize bakabilir değişik fikirler edinebilirsiniz.

Kapalı Gelinlik Modelleri 2015 Resimli Galerisi

 

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !