Kır Düğünü Gelinlik Modelleri 2015

Kır düğünü için gelinlik modelleri 2015 kreasyonları ve kır düğününe uyumlu saç modelleri !

Kır düğünü gelinlik modelleri 2015 kreasyonlarından,konsepte uygun şekilde uçuşan hareketli daha hafif kumaşlar tercih edilmeli.Bu tür kumaşlar gelinlik modeline uygulandığında gelin adayını daha duru ve doğal güzellikte göstereceği için kır düğünü konsepti için bu duru güzellik önemlidir.

Kır düğünü gelinlik 2015 kreasyonlarında ön plana çıkanlar arasında tamamen tül ile kaplanmış içi incecik bir dantel gelinliklerdir.Bu tarz bir gelinlik modeli 2015 kır düğünleri için tamamiyle uygun olmaktadır.Tabiki kır düğünü yapan gelin adayları seçtiği gelinlik modelinin rahat olmasına dikkat etmesi gerekir.Rahatlık,bütün gelinlik modelleri için önemli bir kriterdir.

Çünkü gelin adayı o özel günde kendisini rahatsız eden sıkan gelinlik modeli içinde bunalıp sıkılmak istemez aksine o stresi azaltacak kendini güven içinde hissetmek ister dolayısıyla rahat ve bedene tam uyumlu gelinlik modeli tercihi yapması gerekir.

kır düğünü gelinlik modelleri 2015

kır düğünü gelinlik modelleri 2015

Kır Düğünü için 2015 Gelinlik Modelleri Trendleri

Kır düğün yapacak gelin adaylarının gelinlik modeli seçiminde bilmesi gereken en önemli detay rahatlıktır.Gelinlik modeli seçerken çok uzun bir kuyruk olmamasına özen göstermenizde fayda var.Mutlaka kısa ve rahat bir kuyruk olmalı.Ayrıca çiçekler ile süslü gelinlik modelleri 2015 yılında trendler arasında yer aldığından tercih edebilirsiniz.

Kır düğününe uygun gelinlik modelleri arasında,mendil etek dediğimiz parça parça tüller ile yada organzeler ile süslenmiş gelinlik modelleride uygundur.Bu tarzdaki gelinlik modelleri 2015 kır düğünleri için konsepte tamamen uyum sağlamış modellerdir.

Kır düğünü için 2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 gelin saçı modelleri arasında kır düğünü konseptine uyumlu modeller arasında helenistik gelin saç modeli,topuz gelin saç modeli,örgü ve maşalı gelin saç modelleri uygun olabilir.

Kır düğünü için canlı çiçeklerde saça uygulanabilir.Fakat canlı çiçekler çabuk solacağı için düğün sahnesine çıkmadan hemen önce uygulanmalıdır.

Ayrıca kısa gelin saç modelleri için çiçekli taç modelleri kullanılabilir.2015 gelin taç modelleri arasında da alnı tamamen kaplayan gelin taçlarıda kullanabilirsiniz.

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri 2015 Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !