Kısa Boylular İçin Gelinlik Modelleri

Kısa boylu gelinlere hangi tarz gelinlik modelleri daha uygundur ? Kısa boylu gelin adaylarına uygun gelinlik modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar !

Kısa boylu gelinler, gelinlik modelleri seçiminde öncelikle vücut orantılarına dikkat etmeleri gerektiğini Gelinlik 2015 olarak öneriyoruz.Bacak boylarının beden boylarına orantısı, bacaklarınız mı yoksa bedeniniz mi kısa bunu öncelikle analiz etmeniz gerekiyor.Daha sonrasında özellikle vücut hatlarını kesen ve vücutta belirli çizgiler oluşturan, aşırı taşlı, drapeli veya prenses etek dediğimiz büzgülü eteğe sahip gelinlik modellerinden ve kabarık gelinlik modellerinden kaçınmaları gerekiyor.Çünkü bu modeller vücut orantısını ve bacak boyunu belirgin hale getirip sizi daha kısa boylu göstermektedir.

Kısa boylu gelinler için gelinlik modelleri

kısa gelin adaylarına gelinlik modeli 2015

kısa gelin adaylarına gelinlik modeli 2015

Beli yukarıdan başlayan gelinlik modelleri (özellikle bacak boyu kısa gelinler için),belden itibaren hafif kabarık gelinlikler bacak boyunun daha uzun göstereceği için kısa boylu gelinlere daha uygun ve güzel durmaktadır.Çiçek detaylarının kullanıldığı ve vücuda hacim katacak omuz başlarına doğru devam eden kollar kullanılarak vücudunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

Bu gelinlik modellerinin yanı sıra kısa boylu gelinler için robadan veya yüksek belli gelinlik modelleri uygun olabilmektedir.2015 gelinlik modelleri arasında trend olan iki parça gelinlik modelleri de kısa boylu gelinler için tavsiye edilmektedir,yeterki bel kısmından evaze (belden genişleyen) geliyor olsun.

Kısa Boylu Gelinlerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Kısa boylu gelinlerin gelinlik modelleri seçiminde en önemli dikkat etmesi gereken detay bel geçişleridir.Gelinlik modelinde yumuşak bel geçişleri kullanılırsa vücud görünümünü kesmes ve gelin adayının boyu olduğundan daha uzun gösterecektir.Ayrıca kısa boylu gelinlere mutlaka belden sonra dizden dolaşan gelinlik modellerinden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz.

Kısa Boylu Gelinler için 2015 Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi

1 Yorum on Kısa Boylular İçin Gelinlik Modelleri

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !