Romantik Gelinlik Modelleri 2015

Romantik Gelinlik Modelleri 2015 Gelinlik Sezonunda Romantik ve Eşsiz Bir Gelin Olmak İsteyenlerin Hayallerini Süslüyor !

Romantik gelinlik modelleri 2015 gelin adaylarının içlerine sinecek ve değişik farklı fikir alabilecekleri bir koleksiyondan oluşuyor.Romantik gelinlik modellerinde yazın sıcaklığını hissetmek çiçeksi detaylara yer verilmiş olması en büyük özellikleri arasında yer alıyor.Ayrıca 2015 romantik gelinlikler arasında balık etek tarzı ve danteller ile bezenmiş çiçekli motifler ile göz alıcı koleksiyonlar da romantizmi seven gelin adaylarının dikkatini çekiyor.

Romantik Gelinlik Modelleri 2015 Trendleri

Romantik gelinlik modelleri 2015 koleksiyonları içinde en çok tercih edilen kumaş türleri arasında saten ipekler, fransız dantelleri ve hayal tül tercih edilmektedir. Romantik gelinlik modellerinde bir diğer önemli husus ise gelinliğin uçuşan tüllerden oluşmasıdır. Romantik gelinlik modellerinde buket seçimide oldukça önemlidir.

Romantik gelinlik modelleri 2015

Romantik gelinlik modelleri 2015

Romantik gelinlik modellerinde gelin adaylarımız omuz kısımlarını transparan da yapabilirler.2015 gelinlik sezonunda en çok tercih edilenler arasında yer alan kayık yakalı gelinlik modelleride romantik gelinliklere çok yakışacağa benziyor.

 

2015 romantik gelinlik modelleri

2015 romantik gelinlik modelleri

Dikkat:Romantik Gelinliğiniz Sizi Üzmesin

Romantizm kokan bu gelinlik modellerinin dezavantajı(kilo fazlası olan bayanlar için) yoğun dantel ve tül detayların kullanılmasından dolayı vücut hatlarınız daha belirgin gözükmektedir.Bu nedenle vücut ölçülerinizi iyi tanımanız ve bu ölçülere göre gelinliğinizi seçmeniz son derece önemlidir.

Çiçekli Romantik gelinlik modelleri 2015

Çiçekli Romantik gelinlik modelleri 2015

Eğer kilo fazlanız var ise son yıllarda trend olan vintage salaş tipi romantik gelinlik modellerine de göz atmanızda fayda olacaktır.Bu tarz vintage tipi dar olmayan gelinlik modeli kilolarınızı gizlemekte uygun bir modeldir.

Sizlerde gelinlik modeli seçiminizi hala yapmadıysanız romantik gelinlik modelleri 2015 galerimize mutlaka bakmanızı öneriyoruz. Daha fazla seçenek ve tercih için ise gelinlik2015.com sitemize bakabilirsiniz.

Romantik Gelinlik Modelleri 2015 Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !