Tesettür Gelinlik 2015 Aksesuarları

Tesettür Gelinlik 2015 Aksesuarları Nelerdir ? Tesettür gelinlik modelleri ile ne tür aksesuarlar kullanılabilir?

Tesettür gelinlik modelleri 2015 kreasyonları arasında genellikle swarovski taşlar,cam inciler,kesme boncuk modelleri,kristaller ve küçük broşlar oldukça moda aksesuarlar arasında yer almaktadır.Eğer tesettür gelinlik modelinin etek kısmı sade ise küçük broşlar ile gelinlik modelini hareketlendirebiliriz.Tesettür gelinlik modeli beden kısmında yer alan broşların aynısını gelinin türbanına da uygulanabilir,böylelikle tesettür gelinlik modeli bir bütün olarak gözükmüş olur.

Kır düğünü düşünüyorsanız türban modelinizi çiçek ile süsleyebilirsiniz,2015 tesettür gelinlik modelleri aksesuarları arasında bulunan çiçek aksesuarları oldukça ön planda yer alıyor.

Tesettür Gelinlik 2015 Renkleri

Tesettür gelinlik modelleri için aksesuar seçimde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus gelinliğin rengidir.Koyu kapiçino renglerinde bir gelinlik modeli seçimi yapıldıysa yine aynı renkte inciler,kapiçino renginde kristal aksesuarlar kullanılabilir,bunun yanı sıra altın rengi aksesuar çeşitleri de kullanılabilmektedir.

Özellikle tesettür gelinlik modelleri 2015 moda rengi arasında yer alan kırız beyaz tonları için cam inci aksesuarları,kırık beyaz renginde kırık boncuk aksesuarları,kesme boncuklar kullanılabilir.

Tesettür Gelinlikte Aksesuar Önemli

Bu tarz aksesuarlar özellikle tesettür gelinlik modelleri için çok önemli detaylardan birisidir.Çünkü tesettür gelinlik modelinin türbanından,gelinlik ayakkabısına kadar bir uyum içinde olması gerekmektedir.Ayrıca tesettür gelinlikler için kullanılan işlemelerin tamamiyle bir bütün olması gerekmektedir.

Tesettür Gelinlik 2015 Aksesuarlı Modeller Resimli Galerisi

Yorum

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için değerli olduğunu unutmayınız !